Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

20-ОПП?????eye rolling smiley

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
20-ОПП?????eye rolling smiley
Підкажіть, будь ласка,

ТОВ змінило директора і юридичну адресу (в межах одного району), плануємо подати 20-ОПП.

На титульній сторінці - пишемо вже нового директора (нову 4-ОПП вже отримали)???

І в самому звіті: вказуємо новий офіс, тільки код ознаки буде "3" (надання інформації щодо зміни відомостей про об"єкт оподаткування)????
Ще цікавить обмеження - подача протягом 10 днів, це після отримання 4-ОПП відраховувати (з новою адресою та директором)?????????
Re: 20-ОПП?????eye rolling smiley
10 днів відраховується від дати події що сталась швидше. Тобто Строки при подачі 20 ОПП для директора одні, а якщо адресу змінили пізніше , то для цього строк подачі 20ОПП буде інший.

Так, форма №20-ОПП подається, у разі якщо відбулася:

а) реєстрація, створення або відкриття об’єкта оподаткування, об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням, об’єкта, через який провадиться діяльність (протягом 10 робочих днів після такої події в органі ДПС за місцезнаходженням такого об’єкта);

б) зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об’єкта оподаткування.
Re: 20-ОПП?????eye rolling smiley
Виходить, що директора і адресу протоколом змінили 30 серпня, а от довідку 4-ОПП отримали 10 вересня. То якщо я правильно розумію - до 20 вересня треба 20-ОПП подати, і на титульному листу вказати нового директора, а зі зворотньої сторони - адресу офісу?


Re: 20-ОПП?????eye rolling smiley
А в 4ОПП у вас пише коли взяті на облік? від якого числа?
не дату видачі довідки, а нижче там пише - Узятий на облік в органах державної податкової служби.
Re: 20-ОПП?????eye rolling smiley
довідка від 10.09.2012, а на облік взятий 07.12.2011.
Re: 20-ОПП?????eye rolling smiley
а если добавили КВЕДы к основному, и добавили помимо улицы на которой находится магазин ( " весь городе и район") подавать 20 )ПП тоже нужно???а пл городу и району будем предоставлять работы и услуги ну и товар продавать... допустим на рынках города..
Re: 20-ОПП?????eye rolling smiley
Quote
accountent
довідка від 10.09.2012, а на облік взятий 07.12.2011.

тоді я б відраховувала 10 днів від 10.09.12 р., але на вашому місці. я б подзвонила у вашу податкову і уточнила деталі. а щоб потім не получилось так, що ви прогавили всі строки і ще й на штрафи попали.
Re: 20-ОПП?????eye rolling smiley
а какой штраф за несдачу 20ОПП
Re: 20-ОПП?????eye rolling smiley
Ми перший раз подавали, тобто у строк після реєстрації 17.12.2011р. По ідеї після змін треба знову подавати. Але я все-таки думаю притриматись дати видання довідки 4-ОПП нової - 10 вересня, в ній вже нова адреса зареєстрована і директор теж новий.
Re: 20-ОПП?????eye rolling smiley
По мнению налоговиков, при неподаче формы в установленные сроки предусматривается ответственность по статье 117 НКУ с применением штрафных санкций:
— на самозанятых лиц — 170 грн.;
— на юридических лиц — 510 грн.
Если это правонарушение не было устранено или совершено повторно в течении года, то штраф уже составляет:
— для самозанятых лиц — 340 грн.;
— для юридических лиц — 1020 грн.

Чесно кажучи, веду ще СПД, то там в минулому році, коли зобов"язали всіх подавати, не подавала 20-ОПП. Поки мовчать...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000306