Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ТТН (перевозчик физлицо)

Відправлено користувачем pretty 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У нас , "поставщиков" транспорта нет, у "получателей" тоже, доставка происходит разными способами. Могу ли я выписать ТТН и при этом указать в ней перевозчика - постороннюю машину, принадлежащую физлицу, (не являющемуся ФЛП), расчеты с которым не осуществлялись, в учете не отражались
Теж виникло подібне питання,буду вдячна за відповідь.

услуга по перевозке будет расценена как доход по обычным ценам (получили услугу бесплатно)
но еще могут возникнуть вопросы по подоходному налогу (скрытая зарплата или доход физ. лица?)


і ще :чи потрібно виписувати на такого водія подорожній лист?
В будь-якому випадку такі операції повинні бути оформлені документально між вашим підприємством і фіз. особою, це або цив.-правовий договір на виконання певної роботи, відповідно йому потрібно було винагороду офіційно нарахувати, заплатити ЄСВ і ПДФО%, або це оренда авто у фіз. особи, тоді треба нарахувати оренду, і ПДФО , оскільки ваша організація являлась податковим агентом цієї особи. А так, виписувати ТТН скоріш за все не правльно буде, а тим більше подорожній лист. Потрібно щоб авто було хоч якось прив"язано до організації.
по-моему в этом случае меньше вреда будет от отсутствия ТНТ-шек, чем от их наличияconfused smiley

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Quote
Маришечка
по-моему в этом случае меньше вреда будет от отсутствия ТНТ-шек, чем от их наличияconfused smiley

размышляю именно в этом направлении

ну с путевыми ясно, это забота перевозчика

а я ведь могу иметь устный договор с таким перевозчиком. расчеты не осуществлялись пока, когда расплатимся - тогда и отразим, допустим
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029800000000002