Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

МНМА амортизація-списання.ДОПОЖІТЬ!SOS

Відправлено користувачем djdfdjdf 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Матеріальні активи куплені в 2009 році( компютери,сканери, столи,дивани) вартість кожного менша 2500,00 грн ,а введені в експлуатацію після 01.01.12 року будуть МНМА чи ОЗ?
Я так розумію що куплені вони були б/у - по залишковій вартості були оприбутковані..
Що написано в наказі про облікову політику. Яка межа розмежування між ОЗ та МНМА? Якщо жодного слова - то все ваше більше року - ОЗ.
В наказі про облікову політику зазначено - З 01.01.2012 р. вартісну ознаку предметів, що належать до малоцінних необоротних матеріальних активів збільшено до 2 500 грн..Мене збиває з толку що якби по-факту столи,компи,диване -це ОЗ,але якщо брати по вартісній межі - то МНМА???Я запуталась...поможіть!!!?


У вашому випадку
все що більше року і не перевищує 2500 грн - це МНМА.
все що більше року і перевищує 2500 грн - це ОЗ.
І все нормально.
І це добре через 100% амортизацію (якщо вона обрана для МНМА у наказі про облікову політику).А форми берете ті ж що і для ОЗ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045399999999995