Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Подскажите какие додатки нужно подлаживать под уточнёнку НДС?

Відправлено користувачем lemara 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Если ошибочно завысили налоговый кредит, а потом через уточнёнку исправили, какие ещё нужно сдать документы вместе с уточнёнкой?
5-й додаток

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Тобто ви вже здали уточнення разом з додатками до нього, зробили всі поправки в реєстрі , заплатили пеню і штраф?
якщо так. то більше нічого не додається.


Зробили уточнення, з додатком 5
Якщо як самостійний документ (припустимо подаєте в листопаді), то ПНУ буде в реєстрі листопада
Якщо як додаток до декларації (припустимо за жовтень) то ПНУ попадає в реєстр жовтня.
а в додатке 5 нужно показать разницу исправленную с минусом , если я уменьшаю налоговый кредит ? Или то значение которое должно быть уже после исправления?
показуєте з мінусом ту суму ПК яку знімаєте
кол.3 додатка 5 - вартість без пдв
ко.4 додатка 5 - сума ПДВ
Quote
rainy_days
Зробили уточнення, з додатком 5
Якщо як самостійний документ (припустимо подаєте в листопаді), то ПНУ буде в реєстрі листопада
Якщо як додаток до декларації (припустимо за жовтень) то ПНУ попадає в реєстр жовтня.

А если я уточненку с дод.5 ( уменьшала НК, недоплаты не было, т.к. 24 строка тянется давно, НО вообще нет)подала как самостоятельный документ - отчетный период ставила ноябрь, а ПНУ показала в октябрьском реестре, расстреляют?
отчетный период ставила ноябрь, а ПНУ показала в октябрьском реестре, расстреляют?

ну я тоже тупанула недавно, в серпні подала уточнення як самостійний документ, а ПНУ вліпила в липневому реєстрі, подзвонила до сого інспектора- та відповіла, що хай так вже і буде, хоча можна було в серпневому реєстрі ПНУ правильно показати, сторнува короче це все.
Але я цього не зробила. вот також задаюсь цим питання- що ж буде? smiling smiley
прошу вибачення за помилки, букви з"їла smiling smiley
я думаю, что ничего страшного, ведь в базе по реестрам расхождения с контрагентом не будет....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035299999999994