Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

КАСОВА ДИСЦИПЛІНА

Відправлено користувачем OLENKA120909 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У мене таке питання..
Директор при отриманні з/плати перекидаю суму (наприклад 7800,00 грн) на карточний рахунок який теж відкритий на підприємство і тоді знімає але кусочками по 3000,00 тис.грн кожного дня..а я вже робл приход в касу і виплачую цими кусочками з/плату..Чи правильно так? І що за це буде якщо так неправильно?
Re: КАСОВА ДИСЦИПЛІНА
Я так понимаю, что карта корпоративная. Обычно банки не пропускают зарплату на корп.карту. Из вопроса неясно зарплата только директора, или и других работников. В любом случае лучше сделать зарплатные карты.
Карта корпоративная, но зарплата всех работников..директор снимает уже с корпоративной карты а я оприходую в кассу и выплачива зарплату..


Если в день виплаты з/пл выплачены все налоги ничего страшного. Нужно правильно сформулировать в приходном ордере от кого и за что получени деньги в кассу.
Re: КАСОВА ДИСЦИПЛІНА
Я знаю, что иногда так делают. Но это неправильно. Корпоративная карта - это карта для подотчетных сумм, не для зарплаты. И как правильно сформулировать в ПКО?
+100 Відкрийте зарплатний проект і оформіть людям зарплатні карточки.
Quote
Blick
Я знаю, что иногда так делают. Но это неправильно. Корпоративная карта - это карта для подотчетных сумм, не для зарплаты. И как правильно сформулировать в ПКО?

Так можно снять как бы на хознужды, а потом - типа "обстоятельства изменились" - вернуть как неиспользованные в кассу. А из кассы уже выдавать куда надо (на зарплату). Некоторые банки лет 5 назад сами так советовали делать, чтобы предприятия оформляли корп.карты и "уходили" от использования чековых книжек.
Хотя в последнее время что-то часто стали мелькать обсуждения о штрафе за нецелевое использование наличности. Вроде как Нацбанк убрал и из Положения № 637 требование о целевом использовании наличности, и в письме своем еще в 2004 г. (01.04.2005 N 11-113/1077-3214) писал, что штрафы за это не должны применяться. Но "Указ Президента України № 436/95 від 12.06.95 р. є чинний, а отже підлягає виконанню з боку підприємств та податківців.... Таким чином, існує ризик застосування Указу Президента України від 12 червня 1995 року N 436/95 у разі порушення цільового використання готівки: лист ДПА України від 05.05.2011 р. N 12601/7/19-0217 є прямою рекомендацією для підлеглих податківців щодо застосування цього Указу."
Сама сейчас ломаю голову: надо выплатить физлицу по ГПД, раньше я смело снятые в банкомате деньги возвращала в кассу и выдавала на другие цели, а теперь задумалась... Хотя дословно нарушение в Указе звучит как "використання одержаних в установі банку готівкових коштів не за цільовим призначенням". А банкомат - это вроде не "установа банку"?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031899999999996