Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Львов новіе счета ПФ.

Відправлено користувачем Iskra 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Quote
Iskra
[loda.gov.ua][/quote
О-о-о-о-о!!!
Супер! Дякую! Тепер би вкурити, що до чого!
Дякую дуже !!!


і від мене спасибі smiling smiley я так думаю треба чекати роз'яснень до цих рахунків... бо поки нічого не зрозуміло
Quote
Нечемнуся
і від мене спасибі smiling smiley я так думаю треба чекати роз'яснень до цих рахунків... бо поки нічого не зрозуміло
Якщо отут подивИтися [lviv.tv] ,трохи зрозуміліше робиться. Але ще не на 100%...
nikon, дякую...таки більш менш зрозуміло... але я отут трохи задумалась про користь такого нововведення - кидати одною платіжкою по суті різні суми... помилитись буде легше...confused smiley
Quote
Нечемнуся
nikon, дякую...таки більш менш зрозуміло... але я отут трохи задумалась про користь такого нововведення - кидати одною платіжкою по суті різні суми... помилитись буде легше...confused smiley
І все одно ПФ , мабуть, захоче, аби ми розшифрували цю одну суму на складові...Цікаво, як це поміститься в платіжці.І чи взагалі поміститься...confused smiley
Поки що більше запитань, ніж відповідей...
А новые счета ПФ -это только для единщиков или обычных предприятий тоже касается?
Quote
meg
А новые счета ПФ -это только для единщиков или обычных предприятий тоже касается?
То то и оно, что всех касается!!!
Quote
nikon
Quote
meg
А новые счета ПФ -это только для единщиков или обычных предприятий тоже касается?
То то и оно, что всех касается!!!
Все-таки, какая у нас, бухгалтеров, жизнь насыщенная))Каждый день что-то новое (что б его.....)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999