Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

При выплате денег предпринимателю у него НЕ ЖНО требовать свидетельство

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Верховная Рада приняла Закон Украины от 02.10.2012 г. № 5410-VI (Закон № 5410), которым вносятся изменения в 20 законодательных актов. Согласно этим изменениям с 2013 года отменяется обязательное представление субъектами хозяйствования выписок и извлечений из Единого государственного реестра (ЕГР)1 в определенных случаях.
[its.1c.ua]
Извиняюсь, я хотел написать НЕ НУЖНО, а не "НЕ ЖНО" smiling smiley

Да, и это касается только ЕСВ, чтобы не удерживать НДФЛ по-прежнему нужно брать у ЧП копию документа, подтверждающего его госрегистрации (так как в НКУ изменения не внесены)

Подробности здесь
19. В абзацах другому та третьому пункту 1 та пункті 3 частини першої статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., № 2-3, ст. 11, № 41, ст. 413) слова "зазначеним у витягу" замінити словами "відповідно до відомостей".

то есть сведения из ЕГР все равно должны быть, не ограничено каким документом. или вытяг, или новая выписка...


Причем, видимо, это должна быть выписка нового образца. Ведь разве в выписках виды деятельности указывались у физлиц?
ну дык уже ж обсуждали эту новость-с 17.12.2012 вводится новый вытяг (ну или как его там), который заменяет теперь все св-во о гос.регисрации, выписки, вытяги... вот только выдавать его будут с января месяца.

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Я дополнительно читал пояснительную записку к проекту этого закона. суть сводится к тому, что сведения о ЧП из госреестра должны брать предприятия самостоятельно с официального сайта через интернет (т.е. ЧП ничего представлять контрагенту не обязан). точно также будут брать сведения о субъектах госорганы и др. (при выдаче лицензий и пр.)
Quote
godzelh
Я дополнительно читал пояснительную записку к проекту этого закона. суть сводится к тому, что сведения о ЧП из госреестра должны брать предприятия самостоятельно с официального сайта через интернет (т.е. ЧП ничего представлять контрагенту не обязан). точно также будут брать сведения о субъектах госорганы и др. (при выдаче лицензий и пр.)
Ага, это Вы так думаете, а в нашей стране ничего просто не бывает. grinning smiley Пока не будет официального разъяснения с таким содержанием, не думаю, чтобы проверяющие придерживались этой позиции, и буду требовать документы. eye rolling smiley
А они и раньше были не обязаны предоставлять, только можно было отказаться платить, если это не уникальный поставщик...
Quote
brick
Quote
godzelh
Я дополнительно читал пояснительную записку к проекту этого закона. суть сводится к тому, что сведения о ЧП из госреестра должны брать предприятия самостоятельно с официального сайта через интернет (т.е. ЧП ничего представлять контрагенту не обязан). точно также будут брать сведения о субъектах госорганы и др. (при выдаче лицензий и пр.)
Ага, это Вы так думаете, а в нашей стране ничего просто не бывает. grinning smiley Пока не будет официального разъяснения с таким содержанием, не думаю, чтобы проверяющие придерживались этой позиции, и буду требовать документы. eye rolling smiley
+1
шо они там на местах будут или не будут требовать - пусть сам ПФ скажет
ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.11.2012 р. N 1281-7-25-12

Державним реєстраторам юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців



Щодо Закону України "Про внесення змін до деяких законів України у частині скасування вимог щодо необхідності обов'язкового надання паперових витягів, виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"

Доводимо до Вашого відома, що Верховною Радою України 02.10.2012 р. прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законів України у частині скасування вимог щодо необхідності обов'язкового надання паперових витягів, виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (далі - Закон N 5410-VI, який набуває чинності 01.01.2013 р., крім пункту 8 розділу I цього Закону, який набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" від 24 травня 2012 року N 4839-VI, та пункту 20 розділу I цього Закону, який набирає чинності з 18 січня 2013 року.

Цей Закон спрямований на спрощення започаткування суб'єктами господарювання підприємницької діяльності, а саме: скасовуються вимоги щодо обов'язкового подання суб'єктами господарювання органам державної влади та нотаріусам паперових виписок, витягів з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та запроваджується отримання органами державної влади, нотаріусами відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців через офіційний сайт головного органу у системі центральних органів виконавчої влади з питань реалізації державної політики у сфері державної реєстрації або шляхом доступу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

Законом вносяться зміни в законодавчі акти України, якими передбачено обов'язкове подання виписок (витягів) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, зокрема скасована вимога подання суб'єктами підприємницької діяльності виписок (витягів) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для одержання документів дозвільного характеру, ліцензій та перевірки цивільної правоздатності та дієздатності юридичної особи нотаріусами при вчиненні нотаріальних дій.

Також Законом скасована вимога щодо подання юридичною особою Національному банку України копії свідоцтва про державну реєстрацію для отримання банківської ліцензії.

Вищезазначені зміни полегшать започаткування суб'єктами господарювання підприємницької діяльності та дозволять зменшити черги до державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців за отриманням виписок (витягів) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Заступник Голови

І. А. Кухаренко
Ну да, через сайт...
По сайту ЄДРПОУ увидим информацию на определенное число "не знаходиться у стані припинення",
на сайте ГНАУ "податкового боргу не має" - а потом как у наших органов бывает - в базе сбой и там данные ошибочные...
Сколько раз налоговики "выискивали" старые долги или "теряли" платежи?
Или каждый раз печатать страничку интернетовскую для подтверждения?

Я электронные квитанции в ворде сохраняю, номер и дату жирным выделив, так один раз в ПФУ при выяснении какого-то вопроса, показываю инспектору распечатку квитанции, а она мне заявляет "Наши квитанции не так выглядят, у них шрифт другой и абзацы есть..." - это я к тому, что потом надо будет доказать, откуда вы взяли подтверждающую информацию о ФОПе.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053999999999998