Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Командировка за границу и сроки выдачи аванса!!!!!!

Відправлено користувачем LesyaVik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уважаемые коллеги!!!!!

06.01.13 наши сотрудники уезжают в командировку за границу. Могу ли я выдать аванс на командировку 28.12.12.? Это ничем не черевато?
По правилам лучше выдать. Будет висеть дебиторка по 372 счету за год.
5.Підприємство, що відряджає працівника у відрядження за кордон, забезпечує його грошовими коштами
для здійснення поточних витрат під час службового відрядження (авансом) в національній валюті держави, до якої
відряджається працівник, або у вільно конвертованій валюті.
Якщо при видачі авансу загальна сума в іноземній валюті має дробову частину, можливе застосування
арифметичного правила округлення до повної одиниці.

6. Придбання іноземної валюти в уповноваженому банку та відображення відповідних операцій в
бухгалтерському обліку здійснюються згідно з вимогами чинного законодавства.
"ІНСТРУКЦІЯ ПРО СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ В МЕЖАХ УКРАЇНИ ТА ЗА КОРДОН"


Спасибо огромное!!!!! Но я так и не поняла, разница такая во времени между авансоми и самой командировкой мне ничем не грозит? Может кто из практики знает? Или я глупость спрашеваю? Просто я всегда выдавала непосредственно перед командировкой. А тут с новогодних выходных придется выходить. Или нет?
Нет ограничений в данном случае. Помню, даже на семинаре об этом говорили: можете выдать хоть за месяц, лишь бы дата приказа была не позже, чем вы аванс выдали.
Quote
Aleksa_
Нет ограничений в данном случае. Помню, даже на семинаре об этом говорили: можете выдать хоть за месяц, лишь бы дата приказа была не позже, чем вы аванс выдали.

Спасибо, Вам большое!!!! А то, инструкции, чуть ли не наизусть выучила, а тут непонятно. Еще раз, спасибо!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027199999999994