Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

уточнення податкового кредиту

Відправлено користувачем innamasalska 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
у Грудні Підприємство подало уточнюючий розрахунок з ПДВ за жовтень та відобразило збільшення податкового кредиту (за рахунок податкових накладних, виписаних у жовтні) та податкове зобов'язання за жовтень. Реєстр з відповідними ПН був поданий у Грудні. Чи є ризик визнання податковими органами уточнення податкового кредиту в даному випадку неправомірним?

Дуже потрібна ваша домога,
Дякую
у Грудні Підприємство подало уточнюючий розрахунок з ПДВ за жовтень та відобразило збільшення податкового кредиту (за рахунок податкових накладних, виписаних у жовтні) та податкове зобов'язання за жовтень. Реєстр з відповідними ПН був поданий у Грудні. Чи є ризик визнання податковими органами уточнення податкового кредиту в даному випадку неправомірним?

Дуже потрібна ваша домога,
Дякую
я так робила - питань не було. Причому робила після дзвінка інспектора, що за результатами камеральної перевірки виникла проблеме- одна з ПН вже не має права на включення до ПК, треба її зняти, нарахувати собі штрафи і т.п.
Думаю, фігу з маком їм - ту зняла (365 днів вийшло, хоча там бюв нюанс, могла б і посперечатися, але того ПК було раптом гривень 20 не більше), натомість дві інші поставила. В результаті ПК стало ще більше ніж було. Здаюсь електронкою.


Ну вот насколько я понимаю, есть риск того, что при проверке эти 2 могут снять, так как они не были включены в реестр НН того месяца, который уточнялся (приказ 127)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305