Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сертифікат якості/відповідності на товар.

Відправлено користувачем ihor07 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
При перевірці податкова вимагає сертифікат якост чи відповідності на придбані матеріали. З постачальником не можемо зв'язатися, тож невідомо чи ми його отримаємо. Скажіть, будь ласка, без сертифіката якост/відповідності нам що можуть зняти витрати і податковий кредит з ПДВ?
А ваши товары подлежат обязательной сертификации?


[zakon4.rada.gov.ua]

вот перелік.. с учетом изменений от 01.02.13...ссылайтесь на этот наказ.
Некоторые предприятия/ производители - могут сертифицировать свою продукцию по доброй воле... ( у нас тоже такие чудеса бывают )
Ну взагалі то на цей вид товару є сертифікат якості, однак постачальник нам його не дав, та й до сьогодні ми його не вимагали.
Раньше налоговая не проверяла наличие и сроки действия сертификата качества. Этим занимался Укрметртестстандарт и "права потребителей". Такие сертификаты должны быть на все товары, которые продаются и подлежат сертификации. Если товары импортные, тогда должен быть сертификат соответствия.
Товар вітчизняний. Селітра амічна. Може я погано розбираюся в сертифікатах, але у вищезапропонованому Переліку я її не знайшов.
Quote
ihor07
Товар вітчизняний. Селітра амічна. Може я погано розбираюся в сертифікатах, але у вищезапропонованому Переліку я її не знайшов.

В любом случае - вам бы лучше получить письмо от поставщиков(производителей/импортеров), что товар такойто сертификации не подлежит и все такое smiling smiley
Тогда, если не нужен сертификат, производитель обязан давать при поставке паспорт качества, копия которого передаётся при каждой перепродаже следующему покупателю с печатью продавца. У нас так...
Quote
filipina
Тогда, если не нужен сертификат, производитель обязан давать при поставке паспорт качества, копия которого передаётся при каждой перепродаже следующему покупателю с печатью продавца. У нас так...
Що і на канцелярські скрепки у вас є сертифікат? А якщо нема, то які наслідки при перевірці податкової? Знімуть витрати і ПК?
[forum.kapitalizator.com]
вот еще форум.. многое тут устарело.... но посморите, а то их цитировать суда - лень eye rolling smiley
Там про торгівлю, ми ж ці матеріали використовуємо у своїй господарській діяльності. Як я розумію, у нашого постачальника якісь проблеми. Чи то він на банкрутстві, чи не можуть його знайти за місцем реєстрації. Тобто очевидно, що податкова сумнівається в реальності поставки. Хоча яким боком до цього якісь сертифікати - я не розумію.
Що ніхто з таким не стикався? Я Колумб?
У нас производственное предприятие и мы свою продукцию сертифицируем. А на сырьё, из которого её производим обязательно берём у поставщика либо сертификат, либо паспорт качества. Но это пока никак не касалось налоговиков, хотя они интересовались и мы показывали им эти документы. Для них это китайская грамота, так "шоб було" Скорее всего они хотят полный комплект документов на поставку сырья. Но как повлияет на это отсутствие сертификатов качества, предположить трудно, особенно теперь...
Quote
ihor07
При перевірці податкова вимагає сертифікат якост чи відповідності на придбані матеріали. З постачальником не можемо зв'язатися, тож невідомо чи ми його отримаємо. Скажіть, будь ласка, без сертифіката якост/відповідності нам що можуть зняти витрати і податковий кредит з ПДВ?

а на что ссылается налоговая? требуя сертификат? у нас производственное предприятие - на основные материалы сертификаты в основном есть, но они необходимы только если импортный товар. Главное чтоб ваши документы все были в полном порядке от этого поставщика, или может в договоре присутствует пункт о том что продавец вам обязан выдавать сертификат качества?
Quote
nadinaK
Quote
ihor07
При перевірці податкова вимагає сертифікат якост чи відповідності на придбані матеріали. З постачальником не можемо зв'язатися, тож невідомо чи ми його отримаємо. Скажіть, будь ласка, без сертифіката якост/відповідності нам що можуть зняти витрати і податковий кредит з ПДВ?

а на что ссылается налоговая? требуя сертификат? у нас производственное предприятие - на основные материалы сертификаты в основном есть, но они необходимы только если импортный товар. Главное чтоб ваши документы все были в полном порядке от этого поставщика, или может в договоре присутствует пункт о том что продавец вам обязан выдавать сертификат качества?
Договір усний. Документи всі в порядку. Поки що конкретних ссилок не дають. Десь там в якомусь законі (не ПКУ) є, що на кожен новий товар повинен бути сертифікат від виробника.
если все первичные документы в порядке по поставке товара, я не вижу причины снятия налогового кредита налоговой инспекцией (сертификат качества не первичный документ бухгалтерского учета). но надо узнать на что они ссылаются конкретно... если не НКУ тогда на какой именно закон или ???.
Раньше при продаже продукции без соответствующего сертификата соответствующие службы (не налоговая) имели право изымать всю партию товара, а за проданную часть штрафовать. Возможно эти функции сейчас переданы налоговой в свете последних "покращень".
Не можуть мені поки пояснити на які конкретні правові акти будуть посилатися. Логіка в тому, що без сертифіката не можна визначити походження продукції. Кажуть, що така схема в них працює давно. Багато хто судиться з цього приводу. Ну, а суди наші ви знаєте, тож рішення бувають різні.
Тож поки що я розбираюся з ризиками і паралельно таки намагаюся роздобути ці кляті сертифікати. Є надія, що мені їх таки скинуть.
Дякую всім хто мені дає поради і поділиться своїм досвідом.
Quote
ihor07
Не можуть мені поки пояснити на які конкретні правові акти будуть посилатися. Логіка в тому, що без сертифіката не можна визначити походження продукції. Кажуть, що така схема в них працює давно. Багато хто судиться з цього приводу. Ну, а суди наші ви знаєте, тож рішення бувають різні.
Тож поки що я розбираюся з ризиками і паралельно таки намагаюся роздобути ці кляті сертифікати. Є надія, що мені їх таки скинуть.
Дякую всім хто мені дає поради і поділиться своїм досвідом.

мы экспортеры зачастую приобретаем импортный металл и из него изготавливаем свою продукцию... в торгово-промышленную палату несем конечно сертификат украинский, чтоб выдали сертификат о происхождении товара (СТ-1). (благо есть их много - металла много проходит)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037900000000002