Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новая налоговая накладная с 01.03.14

Відправлено користувачем taya2007 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 22 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425Наступна
Re: Дуже важливо!!!
Спасибо вам большое!smiling smiley
Re: Дуже важливо!!!
Quote
Aliona
Спасибо вам большое!smiling smiley


Немає за що. Це ще не кінець треба буде уточнити на скільки важлива помилка. Можливо потрібно буде переробляти податкові накладні. А так не хочеться.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена


11.04.2014, № 15
«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З «ВІСНИКОМ» (ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ)
Нещодавно Міндоходів України було проведено «гарячу» телефонну лінію на тему «Обчислення та сплата податку на додану вартість». На запитання платників відповідала Алла Кононова, начальник відділу розгляду звернень з ПДВ Управління методології непрямих податків Департаменту координації нормотворчої та методологічної роботи з питань оподаткування Міністерства доходів і зборів України.
Пропонуємо вашій увазі відповіді на запитання, поставлені під час проведення телефонної лінії.
ФОРМА ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ
Наказом Міндоходів України від 14.01.2014 р. № 10 затверджено форму податкової накладної та порядок її складання. На розміщеному на офіційному сайті «Вісника» (www. visnuk.com.ua) бланку податкової накладної у верхньому правому полі містяться слова і цифри «Затверджено наказом Міндоходів України від 14.01.2014 р. № 10». Водночас бланк податкової накладної, розміщений на сайті Міндоходів України (www.minrd.gov.ua), у верхньому правому полі (інформація про затвердження документа) містить слова і цифри «Затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 14 січня 2014 року № 10». Маємо різне оформлення так званої шапки податкової накладної, внаслідок чого виникають непорозуміння між постачальниками і покупцями (відмінність у форматі дати та/або скорочення назви Міністерства деякі покупці вважають порушенням порядку складання податкової накладної). Який бланк податкової накладної вважатиметься правильним? Чи є порушенням порядку складання накладної ситуація, коли використовується різний формат дати або замість повної назви Міністерства вживається скорочена?
________________________________________
Порушенням порядку заповнення податкової накладної вважатиметься насамперед відсутність у податковій накладній хоча б одного показника, який є обов’язковим реквізитом податкової накладної(перелічені у підпунктах «а» — «і» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі — Податковий кодекс)), а також невідповідність показників, зазначених у податковій накладній, умовам постачання (ціна, вартість, номенклатура, кількість товару тощо).
Використання різного формату дати або скороченої назви Міністерства замість повної не є підставою для визнання цієї податкової накладної такою, що складена з порушенням, та підставою для виключення такої податкової накладної зі складу податкового кредиту.

Допоможіть, як виправити кількість послуги в податковій накладній виписаній та зареєстрованній в ЄР за 04.04.2014р.
По чому оприділяти, яку кількість ( послуги) ставити:1) договір заключений до 30.11.14р. на суму,яка може в результаті змінюватися;
2) акти закриваються в кінці кожного місяця.
Спрошу тут, чтоб не плодить новые темы. Если в налоговой там где особа. которая выписала налоговую стоит фамилия а потом инициалы например Иванов И.И. а не иницыали а потом фамилия то есть И.И.Иванов - это есть нарушением и осонованием для снятия НК?
Порушенням порядку заповнення податкової накладної вважатиметься насамперед відсутність у податковій накладній хоча б одного показника, який є обов’язковим реквізитом податкової накладної(перелічені у підпунктах «а» — «і» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі — Податковий кодекс)), а також невідповідність показників, зазначених у податковій накладній, умовам постачання (ціна, вартість, номенклатура, кількість товару тощо).
Використання різного формату дати або скороченої назви Міністерства замість повної не є підставою для визнання цієї податкової накладної такою, що складена з порушенням, та підставою для виключення такої податкової накладної зі складу податкового кредиту.

Quote
ElkaO
Спрошу тут, чтоб не плодить новые темы. Если в налоговой там где особа. которая выписала налоговую стоит фамилия а потом инициалы например Иванов И.И. а не иницыали а потом фамилия то есть И.И.Иванов - это есть нарушением и осонованием для снятия НК?
это уже слишком smiling smiley
думаю, что это не нарушение....
Quote
RAT
Quote
ElkaO
Спрошу тут, чтоб не плодить новые темы. Если в налоговой там где особа. которая выписала налоговую стоит фамилия а потом инициалы например Иванов И.И. а не иницыали а потом фамилия то есть И.И.Иванов - это есть нарушением и осонованием для снятия НК?
это уже слишком smiling smiley
думаю, что это не нарушение....

у меня там суммы пдв по 100 тыс., я не хочу рысковать. звонила в консультацию там сказали что ответа на этот вопрос дать не могут, он на рассмотрении. и включать ли в додатко 8 тоже не знают - поскольку в таких случаях додаток 8 может быть составлен без оснований. что делать - ума не приложу.
Quote
ElkaO
Quote
RAT
Quote
ElkaO
Спрошу тут, чтоб не плодить новые темы. Если в налоговой там где особа. которая выписала налоговую стоит фамилия а потом инициалы например Иванов И.И. а не иницыали а потом фамилия то есть И.И.Иванов - это есть нарушением и осонованием для снятия НК?
это уже слишком smiling smiley
думаю, что это не нарушение....

у меня там суммы пдв по 100 тыс., я не хочу рысковать. звонила в консультацию там сказали что ответа на этот вопрос дать не могут, он на рассмотрении. и включать ли в додатко 8 тоже не знают - поскольку в таких случаях додаток 8 может быть составлен без оснований. что делать - ума не приложу.



Цікаво, в кого ще запитувати? Чим дальше тим краще. На перевірках вони більш розумніші і швидко знаходять помилки, а що їх не допускать, то вони не дуже напружуються.

Ви не пробували дзвонити на гарячу лінію "Баланс-клуб"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
на гарячу лінію баланс-клуб не дзвонила, не знаю що це таке. дзвонила тільки в ІДД здохликів.
Кажуть подавати на індивід.коесультацію, але там 30 днів треба чекати відповіді. а в мене це дека за квітень і без цих податкових до сплати дуже велика сума. не знаю що робити. думаю включати до дод.8 усе таки. постачальник відмовляється переробити - бо податкові зареєстровані в ЄРПН
Quote
OlenaT
Quote
ElkaO
Quote
RAT
Quote
ElkaO
Спрошу тут, чтоб не плодить новые темы. Если в налоговой там где особа. которая выписала налоговую стоит фамилия а потом инициалы например Иванов И.И. а не иницыали а потом фамилия то есть И.И.Иванов - это есть нарушением и осонованием для снятия НК?
это уже слишком smiling smiley
думаю, что это не нарушение....

у меня там суммы пдв по 100 тыс., я не хочу рысковать. звонила в консультацию там сказали что ответа на этот вопрос дать не могут, он на рассмотрении. и включать ли в додатко 8 тоже не знают - поскольку в таких случаях додаток 8 может быть составлен без оснований. что делать - ума не приложу.



Цікаво, в кого ще запитувати? Чим дальше тим краще. На перевірках вони більш розумніші і швидко знаходять помилки, а що їх не допускать, то вони не дуже напружуються.

Ви не пробували дзвонити на гарячу лінію "Баланс-клуб"

НА баланс-клую зателефонувати не можу (( я не їх передплатник (( у мене Вобу и ДтКт sad smiley
Quote
ElkaO
Кажуть подавати на індивід.коесультацію, але там 30 днів треба чекати відповіді. а в мене це дека за квітень і без цих податкових до сплати дуже велика сума. не знаю що робити. думаю включати до дод.8 усе таки. постачальник відмовляється переробити - бо податкові зареєстровані в ЄРПН

ну если очень переживаете, то включите и спите спокойноsmiling smiley
все равно ни вам, ни поставщику за это ничего не будет....

а як думаєте не можуть податківці потім визнати включення їх у додаток 8 незаконним? у мене вже такі думки трохи скажені )))
Quote
ElkaO
а як думаєте не можуть податківці потім визнати включення їх у додаток 8 незаконним? у мене вже такі думки трохи скажені )))

та как это незаконным?
например:
ст.201.10 дает право воспользоваться НК через дод.8
поскольку ни в НКУ, ни в Порядке 10 ваша ситуация (перестановка местами ИО после фамилии) не описана, то вы сочли это нарушением порядка ее заполнения и воспользовались указанной выше нормой НКУ

а в принципе, я согласна с RAT и не считаю, что это не нарушениеsmiling smiley

Quote
tax_agent

а в принципе, я согласна с RAT и не считаю, что это не нарушениеsmiling smiley

Шойта не зовсім зрозуміло...winking smiley
Так не считаю, чи не нарушение?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
tax_agent

а в принципе, я согласна с RAT и не считаю, что это не нарушениеsmiling smiley

Шойта не зовсім зрозуміло...winking smiley
Так не считаю, чи не нарушение?!?!?!

та то я с начала написала предложение, а потом пыталась перестроить слова и шось нахомуталаspinning smiley sticking its tongue out
не нарушение

winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
правду говоря я тоже думаю что єто не нарушение так как от перестаовки местами суть не меняться (как с шапкой Миндоходов полной или сокращенной и как ТОВ сокращенно или полностью). но зная наших налоговокв начинаешь дуть на холодное )))
Quote
ElkaO
на гарячу лінію баланс-клуб не дзвонила, не знаю що це таке. дзвонила тільки в ІДД здохликів.



В компании "Баланс-Клуб" состоится "день открытых дверей" на консультационной линии для всех украинских бухгалтеров. 16 мая вы можете позвонить нам в любое время и задать любой вопрос консультанту – независимо от подписки! Тел. 0563704425.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Quote
magda_a
Порушенням порядку заповнення податкової накладної вважатиметься насамперед відсутність у податковій накладній хоча б одного показника, який є обов’язковим реквізитом податкової накладної(перелічені у підпунктах «а» — «і» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі — Податковий кодекс)), а також невідповідність показників, зазначених у податковій накладній, умовам постачання (ціна, вартість, номенклатура, кількість товару тощо).
Використання різного формату дати або скороченої назви Міністерства замість повної не є підставою для визнання цієї податкової накладної такою, що складена з порушенням, та підставою для виключення такої податкової накладної зі складу податкового кредиту.

Не підскажете, де можна почитати про те що все рівно як писати назву Міндоходів та дату, це була якась конференція ?
Quote
OlenaT
Quote
ElkaO
на гарячу лінію баланс-клуб не дзвонила, не знаю що це таке. дзвонила тільки в ІДД здохликів.



В компании "Баланс-Клуб" состоится "день открытых дверей" на консультационной линии для всех украинских бухгалтеров. 16 мая вы можете позвонить нам в любое время и задать любой вопрос консультанту – независимо от подписки! Тел. 0563704425.

Спасибо. завтра позвоню ))
Quote
ElkaO
Quote
magda_a
Порушенням порядку заповнення податкової накладної вважатиметься насамперед відсутність у податковій накладній хоча б одного показника, який є обов’язковим реквізитом податкової накладної(перелічені у підпунктах «а» — «і» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі — Податковий кодекс)), а також невідповідність показників, зазначених у податковій накладній, умовам постачання (ціна, вартість, номенклатура, кількість товару тощо).
Використання різного формату дати або скороченої назви Міністерства замість повної не є підставою для визнання цієї податкової накладної такою, що складена з порушенням, та підставою для виключення такої податкової накладної зі складу податкового кредиту.

Не підскажете, де можна почитати про те що все рівно як писати назву Міндоходів та дату, це була якась конференція ?

Вже знайшла вище по тексту.
подскажите, будь ласка, у кого демо-медок! не могу зарегить налоговую в ЕРНН - исчезла кнопка отправить НН!
Треба відкрити податкову і тоді
файл - відправити в ДПС...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Треба відкрити податкову і тоді
файл - відправити в ДПС...


спасибо Вам огромное! Не первый раз выручаете! Я осмотрела всю панель инструментов и не нашла КАК...А от через файл зайти - не судьба было! Благодарю еще раз!
Проконсультируйте, пожалуйста, мне выдал поставщик налоговую накладную, в ней и товар (в тоннах) и компенсация транспортных расходов (услуга), разве можно, чтобы в одной налоговой накладной были и товар и услуги одновременно??? Очень нужен ответ. Где почитать можно? А то уже облазила весь интернет.
нельзя без ПДВ и с ПДВ
а остальное можно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 22 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00079299999999993