Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відмова вносити в свідоцтво вид діяльності

Відправлено користувачем 111_oksana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий вечір, ФОП загальна система, платник ПДВ. Подала заяву на єдиний податок з 2 кварталу, 3 група 3%, зазначила необхідні види дільності та 47.30 роздрібна торгівля пальним. Сьогодні отримала свідоцтво без 47.30. На мої протести що єдинщикам можна торгувати в емностях до 20л. інспектор відправив до начальника ДПІ, якщо він дозволить, то я допишу. Допоможіть, чим завтра мотивувати в начальника ?ст. 291.5.3 ПКУ я мотивувала, але моїх усних мотивацій мало. Торгуйте каже маслами ви ж на 3-й групі, в свідоцтві про держ. реєстрацію цей вид є, тож можна.confused smiley
А у реєстратора такий вид ви реєстрували?!?!?!

І взагалі як-то виглядає така торгівля - де ви будете
брати такий товар в 20л ємностях?!?!?! Де і як будете
продавати?!?!?! Це все-таки якось "стрьомно"...........



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик товар в ємностях до 20л (1л, 5л., 10л.). Вид діяльності 47.30 Роздрібна торгівля пальним також є в свідоцтві.


дело в том, что в этот код входит так же и торговля ГСМ т.е. маслами, присадками и пр. а они идут в разных емкостях начиная от 100 грамм, у моего ФОПа тоже есть этот вид деятельности а в скобочках указано в емкостях до 20 литров.

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Була в начальника ДПІ, після розпечатки ст.291.5.3 ПКУ та розпечатки з ЄБПЗ:Категорія: 230. Єдиний податок для фізичних осіб – підприємців (спрощена система оподаткування)
Підкатегорія: 230.03 обмеження щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності...,
взяли моє свідоцтво єдиного податку та ці ж , обіцяли подумать ...
Була в начальника ДПІ, після розпечатки ст.291.5.3 ПКУ та розпечатки з ЄБПЗ:Категорія: 230. Єдиний податок для фізичних осіб – підприємців (спрощена система оподаткування)
Підкатегорія: 230.03 обмеження щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності...,
взяли моє свідоцтво єдиного податку та ці ж розпечатки , обіцяли подумать ...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309