Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перевірка ДПІ і неправильно складений реєстр вид. та отрим. ПН!!!

Відправлено користувачем OLENKA120909 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, якщо в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних неправильно вказаний код наприклад проставлено "0 " а потрібно було поставити "300000000000" ..при перевірці що за це буде..штраф?
Та ні, податкова лише принаймі повесилиться
Могут применить такое:

Стаття 163-1. Порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків

Відсутність податкового обліку, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку, у тому числі неподання або несвоєчасне подання аудиторських висновків, подання яких передбачено законами України, -

тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.



так я хочу в березні в реєстрі виправити ці помилки, просто зараз нам прийшов лист "про надання інформації" і там потрібно подати реєстри за січень і лютий 2013 році...от я й переживаю як аудит податкової на це подивиться..
У запроса есть конкретная цель. Встречка с кем-то наверное? При встречке оценивают то, что является ее предметом, а не дефекты реестра, не имеющие к тому отношения.
та вони перевіряють операції по імпорту взагалі..у мене там все окей..дякую вам за підказку, а то я ходила і дьоргалася..
До речі, рєєстри отрим. та видан. ПН вже не видно в базі у інспекторів з лютого місяця..мені інспектор повідомила.. Я думаю це пов"язано ось з цим..
Починаючи з 01.03.2013 р. набрав чинності мінфінівський Реєстр, який затверджено наказом від 17.12.2012 р. № 1340 «Про затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення» (далі – Порядок № 1340). На доповнення до цього наказу ДПСУ надала пояснення щодо порядку заповнення Реєстру, які викладено в листі від 01.03.2013 р. «Особливості заповнення деяких граф реєстру виданих та отриманих податкових накладних».
У них новая программа и как обычно недоработанная.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028900000000009