Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Алименты, долг

Відправлено користувачем Klubnika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Алименты, долг
Обязательно ли вводить долг на сотрудника по алиментам, который прописан в исполнительном листе, если он тянется со времен, когда сотрудник у нас не работал? т.е. через проводку в программе. Я вот не вводила, а удерживаю уже второй год из з/п сотрудника не больше нормы и плачу алиментщице. Но вот меня мучают смутные сомнения ?
Re: Алименты, долг
Это его долг, и предприятия он не касается, Вы просто погашаете согласно исполнительного листа.
Re: Алименты, долг
Хм, но я ведь плачу алименты и параллельно погашаю долг, как того требует исполнительный лист


Re: Алименты, долг
Правильно, но долг Вы удерживаете из его зарплаты, он ни как не касается вашего предприятия, и если вы не начисляете зарплату, соответствено вы не платите алименты. По проводкам вы показываете сумму, которую вы начисляете и выплачиваете за текущий месяц (в т.ч.долг), согласно исполнительного листа, и в случае если, к примеру сотрудник уволиться, если долг по алиментам не погашен, он переходит на другое предприятие.
Якщо ви утримуєте з нього строго ту норму що по виконавчому листу,
без виплати за боргами, то і нараховувати, на мою думку, непотрібно.
Але якшо ви отримали виконавчий лист з боргами, то повинні утримувати
з нього максимальну суму утримань (зараз це здається чи 70, чи навіть
80% зарплати) в погашення боргів і от тоді вам потрібно їх (борги) ввести.
От тільки як правильно це зробити в 1-С - непідкажу...можливо є знаючі...
Я теж маю такий виконавчий лист - але в мене і 100% до виплати не
перекривають навіть обов'язкових виплат, і борги лише накопичуються...
Між іншим аліментщик може написати заяву на утримання з нього всіх
100% зарплати до виплати і ви маєте повне право їх утримувати...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Алименты, долг
я бы прошлый долг в учете не проводила.
это не долг предприятия, а работника.
Все расчеты на бумаге
Re: Алименты, долг
Я не проводила в учете прошлый долг, не нашла подходящие проводки. Расчет делала в экселе, по типу долг на нач.месяца - 10000, начислено за месяц - 500, перечислено - 900, долг на кон.месяца - 9600. И проводки в 1С дт 661 кт 6855 - 900, дт 6855 кт 311 - 900.
Re: Алименты, долг
Quote
Blick
Я не проводила в учете прошлый долг, не нашла подходящие проводки. Расчет делала в экселе, по типу долг на нач.месяца - 10000, начислено за месяц - 500, перечислено - 900, долг на кон.месяца - 9600. И проводки в 1С дт 661 кт 6855 - 900, дт 6855 кт 311 - 900.

Вот так и я делаю, только проводки у меня Дт 661 Кт 377. Спасибо за мнения smiling smiley Значит и не буду начислять прошлые долги
Re: Алименты, долг
Quote
Шустрик
Між іншим аліментщик може написати заяву на утримання з нього всіх
100% зарплати до виплати і ви маєте повне право їх утримувати...

Я би не прийняла таку заяву, тому що все одно згідно закону не більш ніж 70% і то, якщо є неповнолітні діти.
Згідно закону тепер по заяві можна... Прочитала в нашому
любимому Дт-Кт...... Була минулого року стаття, номер нажаль
не підкажу......



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Алименты, долг
По корреспондирующему счету дело Ваше, но счет 6855 называется "Розрахунки по виконавчих листах".
Re: Алименты, долг
Quote
Blick
По корреспондирующему счету дело Ваше, но счет 6855 называется "Розрахунки по виконавчих листах".

Я работаю в другой программе, там такого нет smiling smiley
Re: Алименты, долг
Quote
Шустрик
Згідно закону тепер по заяві можна... Прочитала в нашому
любимому Дт-Кт...... Була минулого року стаття, номер нажаль
не підкажу......

Поищу, мне бы подошло это,спасибо smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000336