Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Як правильно зробити????confused smiley

Відправлено користувачем Kylinichenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть розібратись...і правильно все це провести в 1С
05 квітня оплачено за оренду (наперед)
10 квітня анульовано свідоцтво ПДВ

Орендар виписує ПН 9 квітня на підставі акту від 9 квітня (за період з 01.04 по 09.04)
В кінці місяця виписує знову акт від 30.04 за той період коли ми вже не були платниками ПДВ.

В мене в 1С проведено БВ від 05.04 на загальну суму по 2-х актах,і ця БВ формує проводку по ПДВ
По актах в мене виходить що тільки сума по першу акту повинна формуватись з ПДВ...
А як виділити з банківської виписки суму без ПДВ (по другому акту)????
розбийте в БВ платіж " рядками і підвяжіть під відповідні акти. 1 платіж з ПДВ, інший без.
а у вас в разрере актов или договора учет с ними ведется? если в разрезе договора то программа две строчки в БВ не даст
ручками можно сумму НДС откорректировать в БВ

хотя как по мне, тут что-то не так.
вы 5-го апреля платите аренду наперед, арендодатель вам выписывает НН на полную сумму (чего вы пишите Арендатор?)
почему он выписывает ПН от 9-го мая?
на остаток НК, за период с 10-го по 30, вы должны сделать условную продажу


Quote
RAT
на остаток НК, за период с 10-го по 30, вы должны сделать условную продажу
С каких это пор у нас условная продажа применяется к авансам? Условная продажа - это только для необоротных активов и ТМЦ.

Арендодатель ничего разбивать не должен. Оплатили 5 апреля = выписали НН 5 апреля. Закрывается одним актом 30 апреля, реквизиты Ваши в котором должны быть по состоянию на 30-е. Точных запретов на отнести все в НК я не вижу. Но если есть такое желание, можете включить в НК только сумму пропорционально дням до прекращения свидетельства НДС.
А по 1С Вы же версию 1С не указали...
Quote
RAT
а у вас в разрере актов или договора учет с ними ведется? если в разрезе договора то программа две строчки в БВ не даст
ручками можно сумму НДС откорректировать в БВ

хотя как по мне, тут что-то не так.
вы 5-го апреля платите аренду наперед, арендодатель вам выписывает НН на полную сумму (чего вы пишите Арендатор?)
почему он выписывает ПН от 9-го мая?
на остаток НК, за период с 10-го по 30, вы должны сделать условную продажу

Вибачте,ОРЕНДОДАВЕЦЬ! Дати я умовні ставила
Орендодавець розбив місяць на періоди коли ми були платниками і коли не були...за той період коли були ми отримали ПН від 09.04.оскільки вже 10.04 вже не були платниками ПДВ...і 2 акти так само по періодах...а оплатила я однією загальною сумою,яка дорівнює двом актам (один з ПДВ,а інший без ПДВ)...в програмі стоїть "в разрезе договоров"...
Quote
brick
Quote
RAT
на остаток НК, за период с 10-го по 30, вы должны сделать условную продажу
С каких это пор у нас условная продажа применяется к авансам? Условная продажа - это только для необоротных активов и ТМЦ.

Арендодатель ничего разбивать не должен. Оплатили 5 апреля = выписали НН 5 апреля. Закрывается одним актом 30 апреля, реквизиты Ваши в котором должны быть по состоянию на 30-е. Точных запретов на отнести все в НК я не вижу. Но если есть такое желание, можете включить в НК только сумму пропорционально дням до прекращения свидетельства НДС.
А по 1С Вы же версию 1С не указали...

1С 7.7
Quote
brick
Quote
RAT
на остаток НК, за период с 10-го по 30, вы должны сделать условную продажу
С каких это пор у нас условная продажа применяется к авансам? Условная продажа - это только для необоротных активов и ТМЦ.
ст. 184.7

и это не новость, начислять условную продажу на предоплаты по услугам..
как бы там нибыло первое событие никто не отменял, и в нк идет вся сумма предоплаты, а потом уже условная продажа, но это уже сами себе, при чем здесь арендодатель, у него должна НН= предоплате.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026300000000001