Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Поворотно-фінансова допомога працівникові чи є обмеження

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи є якісь обмеження у видачі поворотно-фінансової допомоги працівникові, у сумі, чи у стажі працівника????
Quote
tax_agent
никаких ограничений нет

мені теж здається, що не має, але директор розказує, що чув, що якщо сума більше 50тисяч то потрібно паспорт в банк і ще кудись, не можу зрозуміти про що він і що він таке чув...


Quote
Oleg_s
Quote
tax_agent
никаких ограничений нет

мені теж здається, що не має, але директор розказує, що чув, що якщо сума більше 50тисяч то потрібно паспорт в банк і ще кудись, не можу зрозуміти про що він і що він таке чув...

Это банковский фин.мониторинг.
Документ нужен тогда, когда физик перечисляет кому-то наличные через кассу банка свыше 50тыс.грн.
Тогда банк должен проверить личность плательщика во исполнение норм закона о противодействии в отмывании денег.

Quote
tax_agent
Quote
Oleg_s
Quote
tax_agent
никаких ограничений нет

мені теж здається, що не має, але директор розказує, що чув, що якщо сума більше 50тисяч то потрібно паспорт в банк і ще кудись, не можу зрозуміти про що він і що він таке чув...

Это банковский фин.мониторинг.
Документ нужен тогда, когда физик перечисляет кому-то наличные через кассу банка свыше 50тыс.грн.
Тогда банк должен проверить личность плательщика во исполнение норм закона о противодействии в отмывании денег.

От воно що, дякую, буду знати і директору розкажу...winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034499999999993