Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Як взяти лікарняний

Відправлено користувачем tomik_docent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!Підкажіть,будь ласка,в такій ситуації.Мій чоловік ,який перебуває в декретній відпустці,потрапив в лікарню.І тепер нам немає з ким залишити 5-місячного сина.Чи можу я оформити лікарняне?Куди потрібно звертатись?
Можете. У меня подруга оформляла, вернее ее муж. Больница, в которой подруге делали операцию, выдала какую-то справку. На основании этой справки больничный папе выписали в детской поликлинике. Только у него еще были проблемы с выплатой больничного. На предприятии тоже требовали справку из больницы, о том, что мама в стационаре. Но по моему это неправомерно.
Quote
tomik_docent
Доброго дня!Підкажіть,будь ласка,в такій ситуації.Мій чоловік ,який перебуває в декретній відпустці,потрапив в лікарню.І тепер нам немає з ким залишити 5-місячного сина.Чи можу я оформити лікарняне?Куди потрібно звертатись?[/quot


Зверніться у своєму місті, у фонд соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, ФСС ТВП, там підкажуть.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0002359999999999