Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларация по прибыли 2 кв

Відправлено користувачем ОКС 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день всем-всем!!
Откликнитесь, те, кто подает декларацию по прибыли за полугодие
Баланс отправлять не надо?

С ув.
не треба, якщо ви малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України,

Вибачте, якщо питання не в тему. Ми не подаємо деку по прибутку по 2 під-вах. По одному платимо авансові внески (дохід більше 10 млн. в 2012), а по іншому -ні. Читаю зараз хто повинен подавати деку по прибутку за півріччя : це ті , які мали збиток в 2012, а зараз - прибуток. І навпаки.Правильно чи ні?


Quote
Yulka
Вибачте, якщо питання не в тему. Ми не подаємо деку по прибутку по 2 під-вах. По одному платимо авансові внески (дохід більше 10 млн. в 2012), а по іншому -ні. Читаю зараз хто повинен подавати деку по прибутку за півріччя : це ті , які мали збиток в 2012, а зараз - прибуток. І навпаки.Правильно чи ні?
якщо ви за минулий рік подали деку нульову або збиткову, то ви маєте контролювати свої доходи/витрати за 1 кв. 2013 р.. Якщо в 1 кв. 2013 ви були прибуткові, то зараз за півріччя маєте подавати деку

Galla, будь ласочка, роз'ясніть, бо я напевно неправильно Вас зрозуміла. І що буде ????? В минулому році в мене дохід менше 10 млн., платила ПНП. В цьому році авансових платежів не платила, в 1 кварталі - прибуток.Значить треба було подавати деку за півріччя? А я не так зрозуміла... Капец... Я думала, хтов мин.році мав збиток, а зараз прибуток, той подає...
Quote
В минулому році в мене дохід менше 10 млн.,

ничего не подаете в течение года независимо от результата внутри года
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030200000000002