Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

оборотно-сальдова відомість по рахунку "Валові витрати"

Відправлено користувачем rsn01 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго ранку! Допоможіть!!!!!!!будь ласка)
потрібно надати перелік документів по одному контрагенту, у т. ч. оборотно-сальдова відомість по рахунку "Валові витрати". як це зробити? у 1с 8.2!
2. інформацію про стан дебіторсько-кредиторської заборгованості???? Це можна карточку по 631? і до неї пояснення? чи ні?
3. розрахункові документи - це платіжні доручення?
допоможіть початківцю!!!???)
Доброе, со второго квартала 2011 г. счет ВР (Валовые расходы не используется в плане счетов 1с) если вас интересуют валовые расходы смотрите на счета 90-94.
А кроме 631 еще могут быть суммы по 6851, 361, 3771, 3711 ну и т. д.
Дуже Вам дякую!!!!!!!!!!!
я зрозуміла .але дані рахунки конкретно по даному контрагенту я не зроблю. тоді це буде оборотно-сальдова загальна по витратах. правильно? чи потрібно ще карточку, де буде видно контрагента. по якому перевірка? чи не потрібно лишньої інформації?
2 так я розумію, що ще і ін. рах (6851, 361, 3771, 3711 ), але якщо все закрито по контрагенту тільки на 631, то ін рах не потрібно правильно?


1. сделайте ОСВ по сч.631
2. сделайте копии платежных поручений по оплатам на этого поставщика
3. в аналитиике по сч.631 видно на какие затратные счета попадали товары/услуги от этого поставщика - те карточки счетов и распечатайте
но только сделайте выборку по этому поставщику
большего лишнего ничего не давайте

дуже дякую!
а підскажіть щодо інформації про стан дебіторсько-кредиторської заборгованості, вистачить цих обороток і карточок, там в принципі все видно і в нас заборгованість відсутня , чи потрібно ще пояснення до них розписувати?
і ще таке питання: по даному контрагенту в нас були договра, згідно якиих були заплачені кошти , але потім були договора переведення боргу.!!! значить мені потрібно тільки договора по яким платили, відповідно платіжки та договора переведення боргу передати правильно????чи має бути якесь пояснення та листи до цього?
можете в поясниловке написать "по состоянию на (дату) задолженность между предприятиями отсутствует"

договора переуступки - т.е. вы оплатили одному поставщику, а товары/услуги получали от другого?

зрозуміла. дякую!!!!
да, оплатили одному, а всі док від другого!!!!!!!!!!
Quote
rsn01
дуже дякую!
а підскажіть щодо інформації про стан дебіторсько-кредиторської заборгованості, вистачить цих обороток і карточок, там в принципі все видно і в нас заборгованість відсутня , чи потрібно ще пояснення до них розписувати?
Можно надати це у вигляді балансової довіки.
Quote
rsn01
зрозуміла. дякую!!!!
да, оплатили одному, а всі док від другого!!!!!!!!!!

приложите копию как основного договора, так и по переуступке
и в поясниловке кратко опишите эту ситуацию

Підскажіть будь ласка ще таке:необхідно подати
- реєстри щоденного обліку операцій з продажу та придбання та підсумки податкових зобов. з ПДВ за відпов періоди?
это так по старинке называется нынешний реестр выданных и полученных налоговых накладныхsmiling smiley

Доброго ранку!!!!!!!!!!!!
Знову я зі своїми витратами))))
не можу зробити карточку по 903 по одному контрагенту??????1С 8.2 це робить? Підскажіть чи я щось не бачу?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053499999999995