Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дека по прибуткуsmoking smiley

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дека по прибуткуsmoking smiley
Виникла така ситуація:
- за результатом року 2012 ТОВ було збиткове, податкова (ясне діло) декларацію збиткову не прийняла, відправили поштою. А Баланс за рік прийняли.
За результатом 1 кв 2013 та півріччя вийшли на прибуток. За Кодексом, треба подати Деку за півріччя та сплатити податок на прибуток.
Сьогодні приїхала, інспектор мені сказала, що звіт вони не найшли, в них в базі стоїть результат "0", без збитків. Баланс знайшли, деку річну шукати треба. Раз в нас базі стоїть "0", здавайте річну деку.
Я сказала, що є Кодекс, і що раз не хочете приймати, буду відправляти поштою. Я права?
не отримао прибуток або отримав збиток - так в оригинале. т.е нуля это тоже касается
годовую деку отправляли по правилам ст.49?
если все сделали верно и есть уведомление о вручении, то это уже их проблемы, что они где-то "посеяли" вашу деку.
а если захотят оштрафовать за неподачу годовой деки - обжалуйте их решение в админ.порядке.

и сейчас, если они отказываются принимать - шлите почтой с соблюдением всех процедур.
можете еще и жалобу в канцелярию подать о неправомерном отказе с указанием ФИО инспектора - ст.49.8 -49.10.



Дело в том, что они то Деку не посеяли, если бы посеяли у них в базе бы высела несдача отчета и сразу бы послали штраф платить. А так сказали - Баланс нашли, а деку искать долго нужно, у нас в базе "ноль" стоит, наш вам совет - не светитесь, сдавайте годовую. angry smiley А я сказала: что Кодекс не я придумала, и что если не сдать сейчас, при проверке сделаете "харакири"...
Буду почтой слать...eye rolling smiley
Quote
accountent
Дело в том, что они то Деку не посеяли, если бы посеяли у них в базе бы высела несдача отчета и сразу бы послали штраф платить. А так сказали - Баланс нашли, а деку искать долго нужно, у нас в базе "ноль" стоит, наш вам совет - не светитесь, сдавайте годовую. angry smiley А я сказала: что Кодекс не я придумала, и что если не сдать сейчас, при проверке сделаете "харакири"...
Буду почтой слать...eye rolling smiley

я тогда че-то не поняла - если вы по почте отправляли убыточную деку, они ее получили, то как они провели у себя "0"?

Quote
у нас в базе "ноль" стоит, наш вам совет - не светитесь, сдавайте годовую.

еще раз, даже если ноль а потом прибыль все равно сдается , пусть 57.1 читают, что они советуют

сдавайте почтой
уявлення не маю, як вони її провели...
Але буду знову поштою відправляти...sad smiley
Quote
Михаил
Quote
у нас в базе "ноль" стоит, наш вам совет - не светитесь, сдавайте годовую.

еще раз, даже если ноль а потом прибыль все равно сдается , пусть 57.1 читают, что они советуют

сдавайте почтой
+100%
Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
Відправляю поштою, ще й жалобу накатала...angry smiley
Підкажіть будь ласка , витрати на оренду офісного приміщення потрібно відносити в рядок 06.4.19 Декларації чи можна зразу в адміністративні ?

І якщо розносли на адмін витрати весь 12 рік, то чи є за це штраф, чи можнауточнення посилати, і як його взагалі робити?

Буду вдячна за допомогу.
У мене оренда офісного приміщення - адміністративні витрати.
Quote
accountent
У мене оренда офісного приміщення - адміністративні витрати.

І в податковому обліку і в бухгалтерському?
Re: Дека по прибуткуsmoking smiley
Quote
accountent
У мене оренда офісного приміщення - адміністративні витрати.
у меня тоже )))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032900000000002