Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не виписана податкова фізособі

Відправлено користувачем ElkaO 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, підскажіть будь-ласка. Ситуація - бух у січні не виписала податкову по предоплаті. Передоплата зайшла на рахунок в банку підприємства від фіз.особи (вона її напевно не виписала умисно.щоб пдв зменшити), бо потім при відвантаженні цій фізособі товару у видатковій поставила "без ПДВ". Якщо прийде податкова вони це знайдуть? будуть звіряти виписки і податкові чи ні? у мене була планова і наче не звіряли.
Дякую всім за допомогу.
Скоріше за все знайдуть. Звірять 36 рахунок з ПЗ з ПДВ і воно відразу вилізе.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
але ж у 36 буде і друга подія (коли була предоплата а відвантаження потім).


колись звіряли деку з пдв та прибутку. але ж зараз дохід - лише за видатковими. то не звіряють.
Quote
ElkaO
але ж у 36 буде і друга подія (коли була предоплата а відвантаження потім).
та там воно все одно по формулі легко вираховується - з урахуванням початкового сальдо і кінцевого.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Підскажіть будь-ласка цю формулу smiling smiley
В мене завжди звіряють та я й сама перевіряю чи все включила по формулі (оборот Дт361-сальдо поч.Кт361+сальдо кінц.Кт361)/6=ПЗ,але я з усіх операцій плачу ПДВ,а ви якщо можливо маєте операції з ПДВ і без ,тоді у вас ця формула не буде працювати
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031900000000007