Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Індексація сумісника

Відправлено користувачем Natusik8 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть, будь-ласка, заплуталась. Працівник працював в нас на основному місці роботі, йому нараховувалась індексація. В травні він перевівся на сумісника. Цікавить чи є травень базовим місяцем для індексації.
Вичитила, що коли сумісник переводиться на основного працівника то базовим є місяць прийняття на роботу по сумісництву.
Якщо і тут так, то виходить, що я маю продовжувати виплату індексаціїї. Але на можу зрозуміти як саме? На основній індексація не виплачується бо базовий місяць там травень.
Дякую за допомогу.
Для индексации доходов работников по неосновному месту работы, а также доходов работающих студентов в бухгалтерию по месту работы по совместительству (месту работы студентов) подаются заявления и справки с основного места работы (места учебы) о суммах выплаченного (начисленного) дохода и индексируемых суммах. На основании этих данных осуществляется индексация доходов, полученных по месту работы по совместительству (ст. 10 Закона об индексации).
Підкажіть,будь-ласка,якщо люди прийняті на роботу в липні,коли потрібно розпочинати нараховувати індексацію?


Поки що не нараховуєте. На сайті є калькулятор індексації зарплати, можете дивитись там.
Marina D. дякую, але це я знаю.
Я просто сумніваюсь на рахунок травня чи він базовий чи ні?
Бо, якщо ні, то індекс по сумісництву 34,5, по основному місцю роботи 0 - дохід 1500, більше прожиткового мінімуму. І от ні як до мене не доходить платити чи не платити по сумісництву індексацію.
Стаття 10. Порядок врахування об'єктів індексації

Індексація доходів працюючого населення проводиться за основним місцем роботи. Доходи від роботи за сумісництвом, на умовах погодинної оплати поза основним місцем роботи індексуються в розмірі, що з урахуванням оплати праці за основним місцем роботи не перевищує прожиткового мінімуму для працездатної особи.
что неужели у совместителя на основном месте работы зар.плата ниже прожиточного минимума?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028899999999998