Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Сдавать деку по прибыли раз в квартал или год? Помогите найти в НКУ

Відправлено користувачем yupiter 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мы убыточная маленькая кантора. Сдаем деку раз в год. Тут звонит инспектор и говорит, что нам штрафы за не зданые декларации по прибыли. Говорит надо было сдавать ежеквартально.
Вот хочу почитать и не могу найти нигде. Весь кодекс перелопатил уже
[club.dtkt.com.ua]
п.57.1
Платники податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період не перевищують 10 мільйонів гривень, та неприбуткові установи (організації) сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до контролюючих органів за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків.
Quote
yupiter
Мы убыточная маленькая кантора. Сдаем деку раз в год. Тут звонит инспектор и говорит, что нам штрафы за не зданые декларации по прибыли. Говорит надо было сдавать ежеквартально.
Вот хочу почитать и не могу найти нигде. Весь кодекс перелопатил уже
[zakon2.rada.gov.ua]


Quote
yupiter
Мы убыточная маленькая кантора. Сдаем деку раз в год. Тут звонит инспектор и говорит, что нам штрафы за не зданые декларации по прибыли. Говорит надо было сдавать ежеквартально.
Вот хочу почитать и не могу найти нигде. Весь кодекс перелопатил уже
{Пункт 57.1 статті 57 доповнено абзацом згідно із Законом № 5083-VI від 05.07.2012}
там в самом низу написано))
Спасибо вам огромное. И главное что смотрел статью 57 и провтыкал.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033700000000003