Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Зразок заповнення авансового звіту

Відправлено користувачем IrinaYan 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь-ласка з наступними питаннями:
Ліва сторона документу авансовий звіт:
1) Поле "Призначення авансу" обов'язково заповняти?
2) Поле "Одержано" (від кого, №, дата документа): Це писати від п-ва, яке ж і складає аванс звіт???чи від працівника п-ва, що перераховував кошти?
3)Якщо сума авансу та сума витрачених коштів, Поле "Залишок" має бути пустим, чи тавимо 0,00?

Права сторона документу:
4) Поле, де підписує керівник: має бути тільки підпис чи ще прізвище і ініціали? Це саме стосується Поля "Бухгалтер"?
5) Прооводки: якщо ми платили аванс, проводиди довобі і проїзд: в кореспонденції рахунків вказуємо проводку ДТ 92 КТ 311 і після цього ДТ 92 КР 372 чи оплати не відображаємо?

Нижня частина документу:
6) Поле "Перевитрата видана": якщо часто ми оформляємо відрядження водіям і експедиторам після їх повернення (не виплачуючи авансу, а в кінці місяця як з/п) то це поле ми заповнюємо і чий там підпис має там бути?

7) Чи може всі авансові звіти заповнювати відповідальний за цю ділянку обліку бухгалтер, а працівники тільки підписуються?


а если наоборот Переплата и выдана через касу, то пишем где перевитрата зачеркиваю плат.доруження а пишем от руки номер касового ордера? и ставим дату выплатой перевытраты..или как? запуталась....moody smiley
якщо була передоплата через касу, підзвітна особа витратила більше ніж сума авансу, тоді в полі "Перевитрата" вказуєму суму. та нижче викреслюємо "Залишок унесений", вказуємо суму, викреслюємо "платіжним дорученням" ставимо № і датку касового ордеру
наши неугомонные Минздоховцы разработали новую форму ав отчета
[news.dtkt.ua]
Подскажите пожалуйста, нам выставили акт за транспортные услуги и налоговую уже зарегистрировали, только оплату по услугам мы сделали после пару месяцев наличкой по 10 тыс. Оформляю авансовые, пдв нужно указывать в авансовом? Потому что если провожу с пдв, задваивает. Провожу пока 631-3721, а в авансовом указываю при печати 631-3721 и 641-3721.
подскажите пож. чем грозит, если по авансовым отчетам предприятие должно сотрудникам деньги, во всех отчетах перевитрата, деньги периодически выплачиваются частями, но в авансовых отчетах не заполнено поле о выплате, перевитрата видана
Quote
alisona
подскажите пож. чем грозит, если по авансовым отчетам предприятие должно сотрудникам деньги, во всех отчетах перевитрата, деньги периодически выплачиваются частями, но в авансовых отчетах не заполнено поле о выплате, перевитрата видана

Працівник за власні гроші придбавав товари (послуги), складав авансові звіти. Підприємство заборгувало певну суму і до дня звільнення не розрахувалося з підзвітною особою. Чи можна виплатити гроші після звільнення?

А що на практиці?

Відносини між роботодавцем і працівником, під час яких працівник від імені підприємства за готівку чи із застосуванням платіжної картки здійснює закупівлю товарів (робіт, послуг) із наступним поданням Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, є відносинами представництва. Відповідно до статті 1007 ЦКУ, довіритель за договором доручення зобов'язаний, якщо інше не встановлено договором, забезпечити повіреного засобами, необхідними для виконання доручення, та відшкодувати повіреному витрати, пов'язані з виконанням доручення. Докладнішого порядку та строків відшкодування цих коштів законодавство не містить. Тому, на нашу думку, підприємство не тільки має право, а й зобов'язане відшкодувати колишньому працівникові суми, витрачені ним на придбання товарів, робіт, послуг, якщо таке придбання було здійснене за дорученням підприємства (або в подальшому ним схвалено — Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, затверджено).

При цьому працівник (навіть колишній) має право в судовому порядку висунути до підприємства вимогу щодо стягнення з підприємства коштів. До таких вимог застосовуватиметься загальний строк позовної давності — три роки.
мы деньги им выплачиваем постоянно, но т.к. не выдаем суточные, то копится сумма перевитрата, вопрос в том что мы не заполняем старые авансовые отчеты и не пишем там сумм и номер платежноо поручения, чем это чревато для предприятия?
Всім привіт)
де і хто підписується в авансовому звіті.

під перевитратою, є дата і підпис документів наведених на звороті. там має бути підпис бухгалтера чи все ж таки підзвітної особи?
і ще...
Чи не помилка, що я роздруковую авансовий звіт на 2 аркушах? confused smiley
Я друкую на одному аркуші. На першій сторінці підпис бухгалтера над проводками та справа від проводок у розпискі. А під перевитратою мені теж цікаво. Я там підпис взагалі не ставлю...
Після перевитрати має ставити підпис все ж бухгалтер, перед фразою: "Перелік документів наведено на звороті"...

Тепер виникло ще одне питання, якщо по декількох авансових звітах була перевитарата, і відшкодували одною платіжкою, то я в кожному ав.звіті вказую номер платіжки і суму, чи буде достатньо в останній вказати платіжку і загальну суму компенсації?
В мене буває ще таке, що є перевитрата по старих звітах, а гроші видаються для відрядження поточного, чи треба в поточному авансовому звіті вказувати, платіжне доручення і суму, яку компенсували за попередні відрядження?
smileys with beer дякую
Quote
Natka0239
Я друкую на одному аркуші. На першій сторінці підпис бухгалтера над проводками та справа від проводок у розпискі. А під перевитратою мені теж цікаво. Я там підпис взагалі не ставлю...
никогда не указывала в авансовой отчете платежное поручение
зачем это Вам?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
никогда не указывала в авансовой отчете платежное поручение
зачем это Вам?
Очень даже удобно. Всегда можно посмотреть когда была выплата. Я и расходные ордера указываю, поэтому нет ни остатка, ни перерасхода (а чтобы не было перерасхода вообще - оформляю договором бепроцентную финпомощь от директора этим же числом, её вернуть мне кажется проще, и выдаю деньги в подотчет).
Quote
Р.В.
никогда не указывала в авансовой отчете платежное поручение
зачем это Вам?
а у Вас була перевірка, податківці не звертали уваги на переплати та залишки в авансових звітах?
я як раз таки готуюсь до перевірки
переплаты и остатки я показываю, я не указываю сами платежки
проверки постоянно, никаких замечаний вообще никогда не было, ни от кассовиков, ни от физиков


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
переплаты и остатки я показываю, я не указываю сами платежки
проверки постоянно, никаких замечаний вообще никогда не было, ни от кассовиков, ни от физиков
дякую!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000444