Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

проведення по авансовому звіту без підтв. д-тів.

Відправлено користувачем 25020 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Засновник (приватне п-во на єдиному податку без ПДВ) заплатив контрагенту через банкомат. Документ про оплату відсутній. Дана проплата 100% здійснена. Як правильно в обліку закрити борг ( на дану суму) перед контрагентом.
В неті не можу нічого знайти. Допоможіть. ДЯКУЮ.
1. сделайте авансовый отчет на основании объяснительной.
2. ничего по этому отчету не выплачивайте, потому что нет оригинала документа.
3. у вас будет видна оплата контрагенту и будет висеть задолженность перед подотчетным лицом, которая вас ни к чему не обязывает.
а что нельзя запросить копию документа? через какой банкомат платил? если приватовский киоск - там копию можна печатнуть
пусть получатель печатнет платежку (ваш входящий платеж) а вы ее заверьте в банке. предоставьте им второй екземпляр с печатью банка получателя
при желании банк вытянет ваш платеж из базы и заверит.


Дякую, але так помилково можна її і проплатити. Чи можна в обліку віднести дані суми на інший рахунок щоб не помилитись.
Quote
buh_ua
а что нельзя запросить копию документа? через какой банкомат платил? если приватовский киоск - там копию можна печатнуть
пусть получатель печатнет платежку (ваш входящий платеж) а вы ее заверьте в банке. предоставьте им второй екземпляр с печатью банка получателя
при желании банк вытянет ваш платеж из базы и заверит.

Отримувач бюджетна установа. Вона не тільки не надрукує вхідний платіж, вона і акту звірки не може дати. Це косяк за 2011рік.

Так з новими фірмами приходять нові косяки старих(попередніх) бухгалтерів.
Как это бюджетна установа акт сверки не может дать? Шозабред!
Quote
Котег :-)
Как это бюджетна установа акт сверки не может дать? Шозабред!

Сальдо вони сказали, але самого акту звірки не дають. (На рахунок бюдж. установи поспішила. Це навчальний заклад в т.ч. з бюджетним фінансуванням (виправіть мене, якщо я помиляюсь, це госпрозрахункова установа).
Quote
25020
Дякую, але так помилково можна її і проплатити. Чи можна в обліку віднести дані суми на інший рахунок щоб не помилитись.
Если сумма не большая, то спишите ее на доход. Возьмите (или напишите от лица подотчетника) письмо, что он дарит вам эту сумму.
Дякую.
І ще, з податковою можна звіритись через Медок?
Quote
25020
Quote
Котег :-)
Как это бюджетна установа акт сверки не может дать? Шозабред!

Сальдо вони сказали, але самого акту звірки не дають. (На рахунок бюдж. установи поспішила. Це навчальний заклад в т.ч. з бюджетним фінансуванням (виправіть мене, якщо я помиляюсь, це госпрозрахункова установа).
акт сверки могут дать все. то голову морочат. напишите им письмо с просьбой подтвердить взаиморасчеты. будет не акт, а обмен письмами, подумаешь
Quote
25020
Дякую.
І ще, з податковою можна звіритись через Медок?

Ні
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031800000000004