Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

НБУ ввел оплату за выдачу справки о проведении декларирования валютных ценностей

Відправлено користувачем Tetiana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Можливо вже всі знають. Але всеж таки.
З 12 ЖОВТНЯ ЗНОВУ ЗА ДОВІДКУ ПОВИННІ СПЛАЧУВАТИ 20,00 ГРН БЕЗ ПДВ. Постанова та ж з 2008 року.
А не підкажете для чого вона потрібна і кому?!?!?!
Тільки простим громадянам при перетині кордону,
чи ще комусь?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А не підкажете для чого вона потрібна і кому?!?!?!
Тільки простим громадянам при перетині кордону,
чи ще комусь?!?!?!
Нізащо не повірю Вам, Шустрик, що ви цього не знаєте! судячи з Ваших відповідей на форумі Ви знаєте ВСЕ! smiling smiley
Відповідаю - цю довідку (копію) ми як експортери передаємо з кожним відвантаженням на митницю.


Довідка подається в Нацбанк в трьох екземплярах разом із декларацією продекларування валютних цінностей.
Quote
Tetiana
Довідка подається в Нацбанк в трьох екземплярах разом із декларацією продекларування валютних цінностей.
Після проведення декларування нацбанк вертає дві довідки зі своїми резолюціями, далі в податкову, і вже з їх печаткою вона готова для надання в митницю.
От бачите - а я імпортер, з експортом
ніколи діла не мала і ненаю...eye rolling smiley

Приємно звичайно, за компліман,
але "не святі горшки ліплять" (с)



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
От бачите - а я імпортер, з експортом
ніколи діла не мала і ненаю...eye rolling smiley

Приємно звичайно, за компліман,
але "не святі горшки ліплять" (с)
smileys with beer
Шустрик, наверное у Вас просто не было наличия валютных ценностей, т.е. просрочки 90 дней, поэтому Вы и не знаете. Если нет просрочки, ГНИ выдает справку об отсутствии валютных ценностей. Если просрочка есть, эту справку заменяет справка о деларировании. Там такая морока. Чтоб задекларировать и справку получить, нужно 2 раза НБУ посетить и 3 раза ГНИ.
По поводу оплаты за справку, мы платили 20 грн еще года 2 назад. Без оплаты справку не дают.
Quote
Шустрик
От бачите - а я імпортер, з експортом
ніколи діла не мала і ненаю...eye rolling smiley

Приємно звичайно, за компліман,
але "не святі горшки ліплять" (с)
эта справка и импортерам нужна. Мы на таможню предоставляем в случае если на конец квартала была дебеторка с нерезидентом. (не обязательно просрочка 90 дней), конечно предварительно зарегистрировав Декларацию о валютных ценностях.
Quote
Blick
Шустрик, наверное у Вас просто не было наличия валютных ценностей, т.е. просрочки 90 дней, поэтому Вы и не знаете. Если нет просрочки, ГНИ выдает справку об отсутствии валютных ценностей. Если просрочка есть, эту справку заменяет справка о деларировании. Там такая морока. Чтоб задекларировать и справку получить, нужно 2 раза НБУ посетить и 3 раза ГНИ.
По поводу оплаты за справку, мы платили 20 грн еще года 2 назад. Без оплаты справку не дают.
А у нас вже близько року мабудь не брали цієї оплати, а тепер - СЮРПРАААААЙЗ.... коли прийшли забирати довідку!!! Без сплати не віддають.
Ой а не підкаже кто-небудь як цю оплату проводити тепер. Давно діло було - не пам'ятаю....
Да на расходы сразу на 92 счет.
Могли бы и заранее предупредить, что платить надо, когда Вы справку с декларацией принесли. Гоняют почем зря. Хамское у них отношение к людям.
Quote
Blick
Да на расходы сразу на 92 счет.
Могли бы и заранее предупредить, что платить надо, когда Вы справку с декларацией принесли. Гоняют почем зря. Хамское у них отношение к людям.
Дякую - найшла вже як робила. Справді хамство чистої води. Кожного кварталу щось нове видумують. Як ідеш до них, так ніби на прикінці 90-х -початку 2000-х в податкову ходили... Хуже нікуди...
Я ще встигла числа 10 безкоштовно взяти,радію що не прийшлося два рази ходити
Quote
Ksunyasha
Quote
Шустрик
От бачите - а я імпортер, з експортом
ніколи діла не мала і ненаю...eye rolling smiley

Приємно звичайно, за компліман,
але "не святі горшки ліплять" (с)
эта справка и импортерам нужна. Мы на таможню предоставляем в случае если на конец квартала была дебеторка с нерезидентом. (не обязательно просрочка 90 дней), конечно предварительно зарегистрировав Декларацию о валютных ценностях.

А в мене пердплати не буває - ми платимо постфактум, тому
і не хвилювають мене ті то 90, то 180 днів - через те і не
доводилось з таким стикатись... тьху... тьху...тьху...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
Шустрик, наверное у Вас просто не было наличия валютных ценностей, т.е. просрочки 90 дней, поэтому Вы и не знаете. Если нет просрочки, ГНИ выдает справку об отсутствии валютных ценностей. Если просрочка есть, эту справку заменяет справка о деларировании. Там такая морока. Чтоб задекларировать и справку получить, нужно 2 раза НБУ посетить и 3 раза ГНИ.
По поводу оплаты за справку, мы платили 20 грн еще года 2 назад. Без оплаты справку не дают.

Blick, я тоже побегала, морока еще та!, но мы всегда за неё платили, а что разве оплату отменяли? Если так, пусть наш бедный НБУ багатеет, где нас не "накалывали" smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043500000000002