Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

авансовые отчеты как заполнять? Обязательно отруки?

Відправлено користувачем nmashko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Поделитесь опытом кто как заполняет а/о? Есть не очень грамотные сотрудники, по 10 раз будут переписывать отчет.
Я заполняю сама, а сотрудник (подотчетное лицо) только подписывает
Я беру документы и сама забиваю в 1с-ку а потом печатаю и даю подпись "отчетнику" . Уж лучше сразусделать так как должно быть , чтобы потом не переделывать. И проконтролировать проще, какие чеки поприносили.


а с чего вообще возникла идея заполнять их от руки?!
З Порядку складання авансового звіту. Там вказано, що авансовий звіт заповняє фізична особа, що отримала кошти. В попередній редакції було щось схоже, але зараз почали трактувати по-новому. Можливо Ви пам"ятаєте , як в кінці 2010 на початку 2011 року була кутєрма з 15 % по авансовим звітам (якщо нема наказу, не видавався аванс наперед , то тлумачилось, як купівля продукції у фіз. особи , звідси 15 % ПДФО), це продовження тої самої історії.
во-первых, никакой разницы между соотв.пунктом старой и новой редакции нет!!

5. Звіт складається платником податку (підзвітною особою), що отримала такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.
Фізична особа, що отримала такі кошти, заповнює всі графи Звіту, крім: "Звіт перевірено", "Залишок унесений (перевитрата видана) у сумі за касовим ордером", бухгалтерських проводок, розрахунку суми утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, що надала такі кошти; "Звіт затверджено", які підписуються керівником (податковим агентом).
(Наказ|Форма|Порядок, Державна податкова адміністрація, від 23.12.2010, № 996 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання")

6. Звіт про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт, складається фізичними особами, що отримали такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у фізичних осіб, що є суб'єктами підприємницької діяльності.
Фізична особа, що отримала такі кошти, заповнює всі графи Звіту, крім: "Звіт перевірено", "Залишок внесений (перевитрата видана) у сумі за касовим ордером", бухгалтерських проводок, розрахунку штрафу та суми утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, що надала такі кошти; доцільності проведених витрат та "Звіт затверджено", які підписуються керівником (податковим агентом).
(Наказ|Форма|Порядок, Державна податкова адміністрація, від 19.09.2003, № 440 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт, та Порядку складання вказаного Звіту")

во-вторых, как видите, нигде не сказано, что это нужно делать от руки!! вообще не написано, каким способом - ручным, машинописным и пр. - заполняется Отчет! соотв-но, та же физособа может єто делать на компе!! или на печатной машинке! или на папирусеsmiling smiley))))
Поделитесь опытом. Как меня могут наказать, если я заполняла а/о на стрых бланках 2003года.
Quote
Виктория-3

во-вторых, как видите, нигде не сказано, что это нужно делать от руки!! вообще не написано, каким способом - ручным, машинописным и пр. - заполняется Отчет! соотв-но, та же физособа может єто делать на компе!! или на печатной машинке! или на папирусеsmiling smiley))))

главное, чтоб потом он помнил, что отчет он лично заполнял в 1с... а не бухгалтерица "подсунула"
а если он лично его не заполнял... то как он может это запомнить?winking smiley
Quote
Zelenaya
Поделитесь опытом. Как меня могут наказать, если я заполняла а/о на стрых бланках 2003года.
Снять расходы, если вы плательщик налога на прибыль.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Zelenaya
Поделитесь опытом. Как меня могут наказать, если я заполняла а/о на стрых бланках 2003года.
Снять расходы, если вы плательщик налога на прибыль.

получается авансовый отчет не предоставлен...если он предоставлен неустановленного образца
соответственно если деньги выплачены... то либо нет отчета об авансе...
либо деньги выплачены необоснованно без наличия отчета
Quote
Ostap
Quote
Монна Нонна
Quote
Zelenaya
Поделитесь опытом. Как меня могут наказать, если я заполняла а/о на стрых бланках 2003года.
Снять расходы, если вы плательщик налога на прибыль.

получается авансовый отчет не предоставлен...если он предоставлен неустановленного образца
соответственно если деньги выплачены... то либо нет отчета об авансе...
либо деньги выплачены необоснованно без наличия отчета

вообще это моя фантазия... которую я не могу опровергнуть
та оно так и есть: бумажка не по форме = никакой бумажки

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032799999999999