Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Вопрос по ГТД.

Відправлено користувачем cezaryulia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вопрос по ГТД.
У меня на руках две ГТД (раньше никогда не имела дело с импортом)
На этих двух ГТД вверху прописан номер , допустим 500060000/2013/ 000000

000000 - написано рукой, какой мне номер вписывать в реестр налоговых накладных?
Полностью 500060000/2013/ 000000 - или же мне только то что написано рукой писать????

Четверть всех знаний мы получаем от учителей, четверть – слушая самих себя, четверть даруют нам друзья, а еще четверть – прожитые годы. Пауло Коэльо
Re: Вопрос по ГТД.
тот что рукой написан
Re: Вопрос по ГТД.
спасибо!! что ответили на мой тупой вопросик)))))))))))


Re: Вопрос по ГТД.
а я ставила весь номер..Це буде помилкою?
Re: Вопрос по ГТД.
там де ІПН потрібно ставити 400000000000 ?
Re: Вопрос по ГТД.
Quote
OLENKA120909
а я ставила весь номер..Це буде помилкою?
я тоже ставлю весь, и думаю, что так правильно.
Re: Вопрос по ГТД.
Quote
OLENKA120909
там де ІПН потрібно ставити 400000000000 ?
нет, 300000000000
Re: Вопрос по ГТД.
спасибо!!!!!!!!!
Re: Вопрос по ГТД.
а як мені тепер виправити? реєстр з порцією 2? можна наприклад сьогодні відправити, якщо були помилки в січні і лютому?
Re: Вопрос по ГТД.
нет, исправляете методом сторно, то есть в текущем реестре делаете неправильные записи с "-", а правильные с "+"
Re: Вопрос по ГТД.
Це вже в реєстрі за Березень? а зараз подати вже не можна?
Re: Вопрос по ГТД.
да это у же в реестре за март, а сейчас подать нельзя
Re: Вопрос по ГТД.
Bulanchik и Ksunyasha продолжайте в том же духе!!! Buhgalter2012 Вас поддерживает!
Re: Вопрос по ГТД.
Quote
Bulanchik
тот что рукой написан

+100
Re: Вопрос по ГТД.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.01.2011 р. № 2049/7/16-1117



Державні податкові адміністрації
в Автономній Республіці Крим,
областях, мм. Києві та Севастополі


Щодо наказу ДПА України від 24.12.2010 № 1002

Подробнее: [www.buhforum.com]





"...для вантажних митних декларації по операціях з імпорту товарів вказуються останні шість знаків порядкового номеру ВМД.

Подробнее: [www.buhforum.com]
Re: Вопрос по ГТД.
Quote
Klubnika
Quote
Bulanchik
тот что рукой написан

+100

smileys with beer
Re: Вопрос по ГТД.
В реестре налоговых накладных, графа3 : № МД всегда указываю последних 6 цифр , а что сейчас уже нужно указывать весь номер МД 000000/ /000000 ?
Раньше было письмо, а в новом порядке не указано, что № МД должен состоять из 6 или 19 цифр :
Re: Вопрос по ГТД.
Quote
OlgaNata
В реестре налоговых накладных, графа3 : № МД всегда указываю последних 6 цифр , а что сейчас уже нужно указывать весь номер МД 000000/ /000000 ?
Раньше было письмо, а в новом порядке не указано, что № МД должен состоять из 6 или 19 цифр :

Я задавала этот вопрос раньше в этой теме, мне ответили, что нужно указывать последние 6 цифр, их и указываю!!!
Уже прошло больше чем пол года от первой импортной операции на нашем предприятии, были встречки по импорту, проверял валотдел, они сказали что последние 6 цифр - правильное заполнение, хотя не является ошибкой полностью указаные все цифры ГТД!
Re: Вопрос по ГТД.
Я всегда указываю последние 6 цифр (уже с 2011 года) и тоже были проверки по возврату НДС и никаких вопросов не возникало, но сегодня на сайте 911 меня сбили, чего-то засомневалась. Ответ был найден мной в базе знаний, может кому пригодится :
[minrd.gov.ua] : База знань :
Категорія:
101. Податок на додану вартість
Підкатегорія:
101.21 порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних
Запитання:
Який порядок внесення до розділу ІІ реєстру виданих та отриманих податкових накладних МД при здійсненні операцій з імпорту товарів?
Відповідь:
Повна
Коротка та повна відповіді ідентичні:
Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних затверджений наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2012 №1340, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.02.2013 за №201/22733 (далі – Порядок №1340).
Особливості заповнення деяких граф розділу IІ «Отримані податкові накладні» реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр) визначені в р.IV Порядку №1340.
При занесенні до розділу ІІ Реєстру МД, оформленої при імпорті товарів:
у графі 1 записується номер запису, який переноситься на МД;
у графі 2 вказується дата отримання МД;
у графі 3 - дата складання МД;
у графі 4 - номер МД, зокрема, останні шість знаків порядкового номеру МД;
у графі 5 - позначення «МДП» - митна декларація, складена на паперових носіях або «МДЕ» - електронна митна декларація;
у графі 6 проставляються країна нерезидента та найменування (прізвище, ім’я, по батькові/за наявності/ – для фізичної особи) нерезидента;
у графі 7 вказується умовний індивідуальний податковий номер «300000000000».
У разі якщо товари/послуги, придбані в нерезидента, не призначаються для використання у господарській діяльності або придбані з метою їх використання для постачання послуг за межами митної території України або послуг, місце постачання яких визначається відповідно до п.186.3 ст.186 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями, у графі 7 відображається умовний ІПН «200000000000».
у графі 8 вказується загальна сума, включаючи ПДВ;
у графах 9, 11, 13 та 15 вказується вартість товарів/послуг та необоротних активів без ПДВ;
у графах 10, 12, 14 та 16 вказується сплачена (нарахована) сума ПДВ за товарами/послугами та необоротними активами, визначена, виходячи з їх вартості, зазначеної у графах 9, 11, 13 та 15 (відповідно).
У графах, які не будуть містити показників, необхідно зазначити нуль «O».
Re: Вопрос по ГТД.
Quote
cezaryulia
Quote
OlgaNata
В реестре налоговых накладных, графа3 : № МД всегда указываю последних 6 цифр , а что сейчас уже нужно указывать весь номер МД 000000/ /000000 ?
Раньше было письмо, а в новом порядке не указано, что № МД должен состоять из 6 или 19 цифр :

Я задавала этот вопрос раньше в этой теме, мне ответили, что нужно указывать последние 6 цифр, их и указываю!!!
Уже прошло больше чем пол года от первой импортной операции на нашем предприятии, были встречки по импорту, проверял валотдел, они сказали что последние 6 цифр - правильное заполнение, хотя не является ошибкой полностью указаные все цифры ГТД!

CПАСИБО, за поддержку !!! smiling smiley)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045000000000001