Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Якщо відсутня трудова робітника

Відправлено користувачем Tetiana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня. Ситуація така:
Попередній головбух не віддає свою трудову для звільнення. Які в мене є варіанти, щоб звільнити її без її трудової. Як підстрахуватися?
трошки поясню.... людина не виконувала свої обов'язки. З нею домовилися "полюбовно" звільнити чи за 38, чи 36, як забажає. А виявилося, що трудової на місці немає і надати її вона відмовляється.
Як бути - нічого подібного не знайшла. Може хтось підкаже таки?
трудовая должна хранится на предприятии, а не у сотрудника.
Первое что нужно сделать это оформить документ о пропаже трудовой книжки. Например акт.
Далее по идее должно быть разбирательство, типа служебное расследование и определение виновных лиц.

При утрате трудовой книжки работника предприятием по причинам
стихийного бедствия либо по другим причинам владельцу выдается
дубликат трудовой книжки без взимания ее стоимости. [zakon3.rada.gov.ua]

При краже трудовой книжки видимо нужно обращаться в суд.

Я бы наверное делала так, но в правильности не уверена.


в жернале регистрации трудовых книжек ее отмечена?
И кадровой службы тоже нет, как я понимаю. Кадрами занималась та же главбух? А чего она отказывается, если полюбовно договорились? Значит не договорились, раз не хочет увольняться. Трудовая должна храниться на предприятии, а не у главбуха. Попробуйте что-то поискать на тему утери предприятием трудовой.
Quote
RAT
в жернале регистрации трудовых книжек ее отмечена?
Так
Quote
Tetiana
Quote
RAT
в жернале регистрации трудовых книжек ее отмечена?
Так
ага...кого подпись в журнале как ответсвенного?
+1 через потерю трудовой и еще и статью увольнения поменять бы на "несоответствие занимаемой должности" или "невыполнение своих обязанностей" ст.40

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Quote
Blick
И кадровой службы тоже нет, как я понимаю. Кадрами занималась та же главбух? А чего она отказывается, если полюбовно договорились? Значит не договорились, раз не хочет увольняться. Трудовая должна храниться на предприятии, а не у главбуха. Попробуйте что-то поискать на тему утери предприятием трудовой.
Повний неадекват. Є така категорія людей у яких всі кругом винні... Де повинна бути трудова я знаю. Я вважаю, що трудова завжди була у цієї людини. Вже шукала. А подібної ситуації не знайшла. Директору вказувала одразу робити акт як написали вище, він не схотів - понадіявся, що людина порядна.... А тепер термін на звільнення підходить, а трудової досі в очі не бачила...
Quote
Маришечка
+1 через потерю трудовой и еще и статью увольнения поменять бы на "несоответствие занимаемой должности" или "невыполнение своих обязанностей" ст.40
Це вже на крайній випадок. Бо хвостів правда дуже багато повилізало, а скільке ще буде аж страшно і думати...
Quote
RAT
Quote
Tetiana
Quote
RAT
в жернале регистрации трудовых книжек ее отмечена?
Так
ага...кого подпись в журнале как ответсвенного?
Здогадайтеся smiling smiley. Того у кого книжка
ну так если она ответственна за хранение трудовой, так она ее и потеряла.

по факту вы не знаете, где книжка. ее нет в месте хранения трудовых. акта не избежать
А чего вы напрягаетесь? Не дает трудовую и не нужно. Приказ издаете, отчетность подаете, в журнале выдачу трудовой книжки вписываете. Как придется барышне устраиваться на новое место, сама придет.
Но, я думаю, причина в том, что она себе ее уже оформила сама, если доступ к печати был. Может в трудовой она уже и не главбух, а целый фин. директорsmiling smiley))
Или же заявляйте о хищении.
Quote
Ksunyasha
При утрате трудовой книжки работника предприятием по причинам
стихийного бедствия либо по другим причинам владельцу выдается
дубликат трудовой книжки без взимания ее стоимости. [zakon3.rada.gov.ua]
.
эта инструкция устарела, но новая звучит так же:
Якщо трудова книжка працівника загублена підприємством
внаслідок стихійного лиха або з інших причин, то йому видається
дублікат трудової книжки без стягнення її вартості. [zakon1.rada.gov.ua]

В общем если не хотите ее обвинять в краже (хотя попугать можно), то просто заведите дубликат (только оформите правильно потерю с внесение объявления в газету о признании недействительной старой книжки).
Думаю если вы ей озвучите свои намерения она книжку вам принесет, а нет, то делайте по закону и все.
Я думаю, що в трудовій щось не те написано, тому і не хоче показувати. Доступ до печатки був. Проблема в тому, що може і не прийти за новою трудовою, і підпис не схоче ніде ставити ні на розрахунках ні на наказах. Я вже думала їхати на місце проживання і там надати можливість підпису одразу всіх потрібних документів. Може є якісь варіанти, щоб менше було скандалів? Так вже набридло вислуховувати про себе непотреб...
Quote
Ksunyasha
Quote
Ksunyasha
При утрате трудовой книжки работника предприятием по причинам
стихийного бедствия либо по другим причинам владельцу выдается
дубликат трудовой книжки без взимания ее стоимости. [zakon3.rada.gov.ua]
.
эта инструкция устарела, но новая звучит так же:
Якщо трудова книжка працівника загублена підприємством
внаслідок стихійного лиха або з інших причин, то йому видається
дублікат трудової книжки без стягнення її вартості. [zakon1.rada.gov.ua]

В общем если не хотите ее обвинять в краже (хотя попугать можно), то просто заведите дубликат (только оформите правильно потерю с внесение объявления в газету о признании недействительной старой книжки).
Думаю если вы ей озвучите свои намерения она книжку вам принесет, а нет, то делайте по закону и все.

Та чим далі, тим більше склоняюсь к такому.
Quote
Kuzya
А чего вы напрягаетесь? Не дает трудовую и не нужно. Приказ издаете, отчетность подаете, в журнале выдачу трудовой книжки вписываете. Как придется барышне устраиваться на новое место, сама придет.
Но, я думаю, причина в том, что она себе ее уже оформила сама, если доступ к печати был. Может в трудовой она уже и не главбух, а целый фин. директорsmiling smiley))
Или же заявляйте о хищении.
не, ну в журнале еще ее подпись нужна о вручении ей ее трудовой...но то, что она сама уже все себе в книжке нарисовала и печать поставила - да, очень может быть smiling smiley
А зачем вам ее трудовая ? Приказ сделали и все. Запись в трудовой это проблема работника.
Quote
Kuzya
А чего вы напрягаетесь? Не дает трудовую и не нужно. Приказ издаете, отчетность подаете, в журнале выдачу трудовой книжки вписываете. Как придется барышне устраиваться на новое место, сама придет.
Но, я думаю, причина в том, что она себе ее уже оформила сама, если доступ к печати был. Может в трудовой она уже и не главбух, а целый фин. директорsmiling smiley))
Или же заявляйте о хищении.
А що середню зп вже відмінили, на випадок якщо не має підпису про отримання трудової?
Quote
RAT
Quote
Kuzya
А чего вы напрягаетесь? Не дает трудовую и не нужно. Приказ издаете, отчетность подаете, в журнале выдачу трудовой книжки вписываете. Как придется барышне устраиваться на новое место, сама придет.
Но, я думаю, причина в том, что она себе ее уже оформила сама, если доступ к печати был. Может в трудовой она уже и не главбух, а целый фин. директорsmiling smiley))
Или же заявляйте о хищении.
не, ну в журнале еще ее подпись нужна о вручении ей ее трудовой...но то, что она сама уже все себе в книжке нарисовала и печать поставила - да, очень может быть smiling smiley
+100
тобто є такі варіанти.
1) Найзлобніший smiling smiley : звинувачення в крадіжці.
2) Трохи м'якший: погрози про наміри в найзлобнішому.
3) Нова трудова.
З першим і другим зрозуміло, а третій?
Поштою надіслати можна, але тільки за наявності писмьової згоди на це власника книжки.
вам нужно отправить ей заказное письмо с просьбой прийти забрать трудовую. Если не придет, то написать еще раз. Это защитит вас от притязаний по поводу вашей вины в невыдаче.
Еще можно позвонить в инспекцию по труду проконсультироваться.
Quote
Ksunyasha
вам нужно отправить ей заказное письмо с просьбой прийти забрать трудовую. Если не придет, то написать еще раз. Это защитит вас от притязаний по поводу вашей вины в невыдаче.
Еще можно позвонить в инспекцию по труду проконсультироваться.
О чем консультироваться ? О том, что они нарушают закон , не хранят трудовые на предприятии и что им за это будет?
Quote
Ksunyasha
вам нужно отправить ей заказное письмо с просьбой прийти забрать трудовую. Если не придет, то написать еще раз. Это защитит вас от притязаний по поводу вашей вины в невыдаче.
Еще можно позвонить в инспекцию по труду проконсультироваться.
Так це на випадок нової трудової. А потрібно повідомлювати, що трудова загублена, тому надається дублікат? Як це повідомлення правильно зробити?
Quote
Ksunyasha
вам нужно отправить ей заказное письмо с просьбой прийти забрать трудовую. Если не придет, то написать еще раз. Это защитит вас от притязаний по поводу вашей вины в невыдаче.
Еще можно позвонить в инспекцию по труду проконсультироваться.
я об этом варианте тоже думала, но забирать по факту нечего. и уже она может обвинить предприятие в пропаже книги - ведь ей что-то хотели отдать...

я за законный вариант, о котором можно поставить даму в известность. что к моменту ее увольнения будет проведена инвентаризаия трудовых книжек, составлен акт о пропаже ее книжки. при этом ее на рабочем месте не будет без уважительной причины. виновной выпишется дубликат, чтоб забрать дубликат ей будут долго слаться заказные письма. как-то так....
Quote
Chizh
Quote
Ksunyasha
вам нужно отправить ей заказное письмо с просьбой прийти забрать трудовую. Если не придет, то написать еще раз. Это защитит вас от притязаний по поводу вашей вины в невыдаче.
Еще можно позвонить в инспекцию по труду проконсультироваться.
О чем консультироваться ? О том, что они нарушают закон , не хранят трудовые на предприятии и что им за это будет?
За це теж, хто її знає що в неї в голові...
Quote
RAT
Quote
Ksunyasha
вам нужно отправить ей заказное письмо с просьбой прийти забрать трудовую. Если не придет, то написать еще раз. Это защитит вас от притязаний по поводу вашей вины в невыдаче.
Еще можно позвонить в инспекцию по труду проконсультироваться.
я об этом варианте тоже думала, но забирать по факту нечего. и уже она может обвинить предприятие в пропаже книги - ведь ей что-то хотели отдать...

я за законный вариант, о котором можно поставить даму в известность. что к моменту ее увольнения будет проведена инвентаризаия трудовых книжек, составлен акт о пропаже ее книжки. при этом ее на рабочем месте не будет без уважительной причины. виновной выпишется дубликат, чтоб забрать дубликат ей будут долго слаться заказные письма. как-то так....
Я теж думаю краще так, а ле це якщо директор "недостукається" таки
Quote
Tetiana
Quote
Chizh
Quote
Ksunyasha
вам нужно отправить ей заказное письмо с просьбой прийти забрать трудовую. Если не придет, то написать еще раз. Это защитит вас от притязаний по поводу вашей вины в невыдаче.
Еще можно позвонить в инспекцию по труду проконсультироваться.
О чем консультироваться ? О том, что они нарушают закон , не хранят трудовые на предприятии и что им за это будет?
За це теж, хто її знає що в неї в голові...
И тогда инспекция по труду будет знать куда идти с проверкойgrinning smiley
Як добре, що є цей форум, де завжди отримаєшь пораду, а навздогін ще й вичерпну інструкцію!!!! Всім дуже дякую!!!!
Quote
Tetiana
Quote
Ksunyasha
вам нужно отправить ей заказное письмо с просьбой прийти забрать трудовую. Если не придет, то написать еще раз. Это защитит вас от притязаний по поводу вашей вины в невыдаче.
Еще можно позвонить в инспекцию по труду проконсультироваться.
Так це на випадок нової трудової. А потрібно повідомлювати, що трудова загублена, тому надається дублікат? Як це повідомлення правильно зробити?
Нет, это я вам написала как пытаться отдать ей новую трудовую книжку (если вы решите выписывать дубликат!). А в инспекции проконсультироваться о том, что делать если работник умышленно не забирает трудовую! о потерях и прочем говорить не нужно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045099999999998