Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Образец письма о несдаче Отч.по ЕСВ

Відправлено користувачем Кикимора 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ни у кого случайно нет образца письма о том, что отчеты в МИНДОХ не сдаем , так как нет деятельности и нет наемников?
я так писала

Начальнику ДПІ _______

Повідомляю, що Товариство з обмеженою відповідальністю «_______», код ЄДРПОУ _____, не здійснює фінансово-господарську діяльність, зарплата не нараховується, найманих працівників немає.
У зв’язку з цим прошу звільнити від надання помісячних звітів щодо сум нарахування ЄСВ згідно Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, Наказ Міністерства доходів і зборів України
від 09.09.2013 р. № 454
« п. 2.13 Якщо юридичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт до органів доходів і зборів ними не подається ».
У разі відновлення фінансово-господарської діяльності, та прийняття найманих працівників на роботу, зобов’язуюся надавати помісячну звітність до ДПІ у __________ ГУ Міндоходів в _________.

засновник ТОВ "_______"
а обязательно ли писать в миндоходов? я в ПФ писала и не сдаю уже давно т.к нет наемных, в миндоходов не писала, даже не думала об этом...

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."


Quote
Алиссия
а обязательно ли писать в миндоходов? я в ПФ писала и не сдаю уже давно т.к нет наемных, в миндоходов не писала, даже не думала об этом...

только , что звонили просили, мне проще отнести.

Спасибо,Марина
Как рассчитать отпускные при расчете суммированого времени. работник работает 2 дня через 2 .Работал по графику в праздничные дни 8 марта, 1 мая.9 мая.При расчете дней отпусков отнимаются праздгичный дни (365-10 ДНЕЙ).Должна ли я все 10 дней отнимать или др. алгоритм.
Расчет отпускных от графика работы не зависит. Зарплату за 12 месяцев делите на 355 дней. А работу в праздничные дни нужно оплачивать в двойном размере, даже если переработки нет.
не могу найти тему про "нет деятельности, один есть директор учредитель- совместитель" сдавать ярлык +1 таблицу или цеплять еще и 6? спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033400000000006