Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт ЄСВ

Відправлено користувачем Vita_74 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Звіт ЄСВ
Можливо хтось зможе підказати, якщо нема нарахування заробітної плати, а є лише людина на лікарняному по вагітності та пологах, подавати звіт по ЄСВ чи ні?
Re: Звіт ЄСВ
подавати, адже ви утримуєме з декретних ЕСВ і повинні це відобразити в звіті.
в табл. 5 не забудьте показати початок відпустки по ваг. і пологах, тип 5
Re: Звіт ЄСВ
Це все показано, в звіті за вересень, а далі нема нарахувань


Re: Звіт ЄСВ
Доброго дня! І у мене питання по цій темі, чи потрібно здавати пустий звіт по ЄСВ (роботодавець фізична особа-підприємець) ,якщо в прошлому місяці всі працівники звільнені ( звіт за жовтень здано і в формі 5 теж вказано що працівники звільнені) Дякую!!!
Re: Звіт ЄСВ
Якщо залишків немає і всі звільнені, і не планується госп.діяльність, звіт подавати не треба, але думаю треба через канцелярію подати лист.
Re: Звіт ЄСВ
А в мене людина не звільнена, але немає ніякого руху по заробітній платі. Звіт за жовтень не здала і розумію, що попала.
Re: Звіт ЄСВ
А ваш працівник - директор-засновник?
Re: Звіт ЄСВ
Ні, людина на лікарняному по вагітності та пологах
Re: Звіт ЄСВ
І роботодавець ФОП на загальній системі
Re: Звіт ЄСВ
Це тільки в мене така ситуація?
Re: Звіт ЄСВ
Quote
Vita_74
Можливо хтось зможе підказати, якщо нема нарахування заробітної плати, а є лише людина на лікарняному по вагітності та пологах, подавати звіт по ЄСВ чи ні?
Подавала пустий звіт. Вказувала дикретницю в кількості штатних працівників.
Re: Звіт ЄСВ
Підкажіть чи правильно.
Відпустка по вагітності та пологам з 09.2013 по 10.01.2014р. У звіті за вересень з кодом 42 була розбита сума забезпечення по місяцям. Пологи виявились тяжкими і лікарняний продовжено на 14 днів. В звіті по ЄСВ за листопад зазначити цю працівницю також з кодом 42. В колонці перебування у труд відносинах ставити к-ть днів 31. а в колонці к-ть днів по вагітності і пологам -14 (без врахування днів по першому лікарняному).
Дякую.
Re: Звіт ЄСВ
Если в предыдущем отчете в строке январь указали в грфе 15 - 31 день то уже не надо ее заполнять
а количество дней по б и р 14
Re: Звіт ЄСВ
Quote
Vita_74
Це тільки в мене така ситуація?
Я подаю вже третій місяць пустий звіт без табл.6, вказую в табл.1 - в штаті - 1. Інакше ніяк
Re: Звіт ЄСВ
Quote
Marina D.
Если в предыдущем отчете в строке январь указали в грфе 15 - 31 день то уже не надо ее заполнять
а количество дней по б и р 14
ДЯКУЮ.
Re: Звіт ЄСВ
Quote
Kisulya
Quote
Vita_74
Це тільки в мене така ситуація?
Я подаю вже третій місяць пустий звіт без табл.6, вказую в табл.1 - в штаті - 1. Інакше ніяк
Дякую. Який штраф за неподачу звіту по ЄСВ
Re: Звіт ЄСВ
Девочки, а кто-нибудь показывает в отчете "Новостворені робочі місця". Предприятие сравнительно новое, приняли 2-х сотрудников, но что-то не хочется мне связываться с этими "новостровеними місцями". Кто как делает? Спасибо
Re: Звіт ЄСВ
Quote
Wika82
Девочки, а кто-нибудь показывает в отчете "Новостворені робочі місця". Предприятие сравнительно новое, приняли 2-х сотрудников, но что-то не хочется мне связываться с этими "новостровеними місцями". Кто как делает? Спасибо

мы показываем, мне на консультации сказали если есть данные по табл. 5 по принятых на работу то нужно указывать.
Re: Звіт ЄСВ
Quote
arcess
Quote
Wika82
Девочки, а кто-нибудь показывает в отчете "Новостворені робочі місця". Предприятие сравнительно новое, приняли 2-х сотрудников, но что-то не хочется мне связываться с этими "новостровеними місцями". Кто как делает? Спасибо

мы показываем, мне на консультации сказали если есть данные по табл. 5 по принятых на работу то нужно указывать.
?????
Re: Звіт ЄСВ
На семінарі з приводу цих "новостворених робочих місць"
була така інформація - це заповнюють ті, хто в наступному
хоче отримувати пільгу по ЄСВ за ці робочі місця, але ж
для того потрібно виконувати певні нормативи...
Почитайте ще тут:
[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Звіт ЄСВ
Прошу допомоги!!! Працівник звільнився і при оформленні на біржі праці виявили,що в по-батькові допущена помилка.Потрібно виправити в звіті ЄСВ .Помилку виявили в вересні. В звіті за жовтеть помилку виправили в формі 6. Працівник знов звернувся,що помилка не виправлена. Як правильно виправити???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031200000000009