Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новини законодавства

Відправлено користувачем nataljavls 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 11    Сторінки: Попередні1234567891011Наступна
весело по новому ))
[nv.ua]
если б не новости я бы об этом и не знала
втихаря шифруют , оочень переживают за украинцев. а где же прозористь?

[firstsocial.info]
так и так платить не будут или никто работать не будет ((
а кому платить, на поддержку шизофрении порошенко, чтоб ему и дальше фашисты мерещились?

[finance.obozrevatel.com]


при чем тут порошенко?
да конечно он совсем не причем, что вы белый и пушистый цуцых
Пишут ,что стоимостной критерий отнесения материальных активов к основным средствам будет повышен с 2500 до 6000 грн.
а каким Законом это принято???
в Законе «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно уменьшения налогового давления на налогоплательщиков»:
этого нет...
и что налоговую отчетность можно отправлять почтой за 5 дней до граничного срока сдачи (сейчас за 10 дн) - тоже каким Законом это вводится и когда?
Ну собіраюцця ж принімать Новий податковий кодекс,
навєрно там і буде прописюкано...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я видимо отстала от паровоза....а зачем новый НКУ, если его через неделю постигнет та же участь ,что и старый - тысяча и одно изменение в течение ближайшего года...это не вопрос, просто эмоции...winking smiley
Ну це ж не ми рішаєм, к сожалєнію)))eye popping smiley

Я тож не люблю дєлать лішніх двіженій,
но не всі беруть з мене примєр...grinning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Наприкінці липня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №2440а (автор – О. Кужель), у якому пропонується знизити ставку податку з процентних доходів з депозитів з 20% до 5%.
При цьому передбачається підвищити з 5% до 15% ставку оподаткування для доходів у вигляді дивідендів по акціях та корпоративних правах, нарахованих резидентами - платниками податку на прибуток підприємств.
Для доходів у вигляді дивідендів по акціях, інвестиційних сертифікатах, які виплачуються інститутами спільного інвестування зберігається ставка 20%.
[finbalance.com.ua]
Quote
tiger1
Пишут ,что стоимостной критерий отнесения материальных активов к основным средствам будет повышен с 2500 до 6000 грн.
а каким Законом это принято???
в Законе «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно уменьшения налогового давления на налогоплательщиков»:
этого нет...
и что налоговую отчетность можно отправлять почтой за 5 дней до граничного срока сдачи (сейчас за 10 дн) - тоже каким Законом это вводится и когда?
А Ви Закон про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зменшення податкового тиску на платників податків) де і як читаєте? В тексті, що підготовлений до 2-го читання все є:
Quote

2) у підпункті 14.1.138 цифри “2500” замінити цифрами “6000”;
...
4. У пункті 49.5 статті 49 слово “десять” замінити словом “п’ять”.
Напрягає те що спочатку його дуже довго президент підписував, а зараз на сайті ради зазначено: "Направлено доручення щодо аналізу застосування (11.08.2015)" [w1.c1.rada.gov.ua] Я так розумію його ще не опублікували... Який може бути аналіз вже після підпису президента?
Quote
natalka_l
...
Напрягає те що спочатку його дуже довго президент підписував, а зараз на сайті ради зазначено: "Направлено доручення щодо аналізу застосування (11.08.2015)" [w1.c1.rada.gov.ua] Я так розумію його ще не опублікували... Який може бути аналіз вже після підпису президента?
нє, все нормально - опубліковано 12.08.2015 [zakon3.rada.gov.ua]
Вступає в дію з 01.09.2015
Украинцам подняли зарплату! )))))))))

[dengiua.com]
[www.kievbusinesscentre.com.ua]
В Налоговый кодекс внесены изменения тремя новыми законами
Минфин презентовал вчера основные тезисы проекта налоговой реформы, который в скором времени рассмотрит Верховная Рада.
[www.facebook.com]

Возмущает то,что бухгалтерский учет за уши притягивают к налоговому , а не наоборот:
Контроль зв’язку витрат із господарською
діяльністю
Відновлення вимоги щодо наявності
зв’язку із господарською діяльністю для
витрат, які враховуються з метою
оподаткування


т.е. то,что мы ( налогоплательщики до 20 млн) сейчас ставим в расходы как того требуют законы бух учета в течение 2015 года , налоговики хотят запретить- какое же это сближение?! какое же это ЕС? только начали все перестраивать и опять ....ж..жульничество!!!вместо того,чтобы под звук фанфар делать рахунок-фактуру первичным документом,отмену труд книжек,лучше бы пересмотрели бы нормы списания спецодежды и т.д. и т.п. что давно уже не отвечает реальности,но тут же нужно включать мозги, делать анализ,сравнения,экспертизу, проявить знания в этой области- но откуда им у них взяться, да , это расходы предприятия, но возникает вопрос- почему такая несправедливость? воду на расходы нельзя, зато ЗП ветеранам колчаковких боев (утрирую ,конечно, но покажите мне работающего сегодня ветерана отечественной войны??!!!) можно...нет, не будет ничего хорошего в этой стране..
Когда этот бред закончится ?

[finance.liga.net]
Quote
buh-psf
Когда этот бред закончится ?

[finance.liga.net]

Ну чо сразу брєд - начнуть накінець-то виконувать свої ж закони...
Мінімалка ВСЯ, а не 50%, не буде оподатковуватись ПДФО...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
вы думаете ? на сколько я поняла они эту сумму типа в ЕСВ включат, ну может не всю

неее я таки делю на 1000 и только потом будет размер правды )))
этот жест вылезет в другом месте
Ну це ж тільки прожекти)))
як і обіщаніє женицця ... tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ну вот еще одно бла бла бла
у меня вопрос: когда начнутся реальные, правильные реформы? и сколько еще бизнес должен терять и время и деньги?
если честно мне пох кто там что и кому сказал и что кто там думает, я хочу видеть результат или + или - , когда? задолбало

[finance.obozrevatel.com]
может кому то будет полезно

[business.vesti-ukr.com]
Вам не кажется, что тема "новини законодавства" создана не для того, чтоб в ней ругать правительство? К тому же толку от этого никакого. Меня тоже правительство не устраивает, но в новостях хотелось бы видеть новости. А для повозмущаться бензиновый форум есть.
кажется, но ничего поделать не могу
и это называется - комментарии
и почему это бензиновый ?
я ж не про бракованное белье на Ярослава говорю
ИЗ ЛИГИ
До 27 серпня Мінфін сформує основні зміни до Податковому кодексу в один документ і на початку вересня передасть цей документ до Верховної Ради, щоб нормативний акт набрав чинності з 1 січня. Про це заявила заступник Міністра фінансів Олена Макеєва.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Коригуванню підлягатимуть практично всі податки.

Зокрема, Мінфін пропонує:

- перекласти сплату ЄСВ на зарплату (в середньому 37% від її розміру «брудними») з роботодавця на працівника (зараз працівники платять тільки 15 - 17% податку на прибуток). При цьому зниження ЄСВ можливе до 28 - 29%. Тобто «чиста» зарплата працівника зросте на 7 - 8%;

- підняти поріг доходу, вище якого прибутковий ЄСВ не стягуєтьсяз нинішніх 17 мінзарплат, або 20 тис. 706 грн, до 25 мінзарплат - 30 тис. 450 грн;

- залишити спрощену систему оподаткування тільки для ФОП з річним обігом коштів до 300 тис. грн (ринкові торговці з 1 торгівельною точкою, служба сервісу). Для ФОП з обігом від 300 тис. грн до 2 млн грн ввести «касовий метод» бази оподаткування: доходи мінус витрати, а з різниці сплачується ЄСВ і податок. Усі юрособи, незалежно від обсягів обороту, переводяться на загальну систему оподаткування і сплату ПДВ, якщо річний обіг коштів перевищує 2 млн грн (зараз - 1 млн грн);

- збільшити податки: ПДВ - з 20 до 22%, встановити 5-річну шкалу щорічного підвищення акцизів на алкоголь і тютюн (зараз - тільки зростання не більше ніж на рівень інфляції);

- знизити податки: з 1 жовтня 2015 року рента за користування надрами знизиться з 55% (для покладів на глибині понад 5 км) і 28% (до 5 км) до 28% і 14% відповідно. З 1 січня 2018 року рента становитиме 20% і 10%;

- ввести податок на весь транспорт старше 5 років (до 1 тис. грн на рік), розповсюдити податок на розкіш для авто дорожче за 1 млн грн (наприклад, «Бентлі», «Мазераті»), незалежно від обсягу двигуна, а також збільшити податок на квартири пл. більше 350 кв. м і будинки - більше 500 кв. м.

ПРОТЕ:

Частина озвучених ініціатив може дуже сильно вдарити по середньому та малому бізнесу, істотно підвищивши для нього податкове навантаження.
уже данный вопрос поднимался у меня на предприятии, но вот как это по учету проводить?
это ж получается благо сотрудника и налоги с дохода сотрудника платить? и я так понимаю на затрату я не все могу поставить?
если б еще кто то тему развернул по учету мед осмотра, уж ооочень много камней преткновения которые при проверке полетят на компанию ((

[news.dtkt.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 11    Сторінки: Попередні1234567891011Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051400000000001