Українців попередили про грозу 11 серпня У Росії використовують лідерів етнічних меншин для мобілізації добровольців – ISW Путін з мертвим снігуром: унікальну марку презентували в Запоріжжі Чи подовжить Рада військовий стан та мобілізацію в Україні: нардеп розповів "Він увесь час бухий": ексдепутат Держдуми РФ розповів про постійні пиятики Медвєдєва Стало відомо, як змінилася вартість найпопулярніших авто із пробігом після скасування нульового розмитнення Зірка "Сватів" Анна Кошмал відповіла, як відреагувала на позицію Добронравова щодо війни в Україні Ексдепутат Держдуми РФ розповів, хто з оточення Путіна був проти повномасштабної війни в України "Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": ексдепутат РФ про найближче оточення президента "Буде гірше, ніж в Україні, нутром чую": Лукашенко зробив прогноз щодо Білорусі
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новини законодавства

Відправлено користувачем nataljavls 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 11    Сторінки: Попередні1234567891011Наступна
весело по новому ))
[nv.ua]
если б не новости я бы об этом и не знала
втихаря шифруют , оочень переживают за украинцев. а где же прозористь?

[firstsocial.info]
так и так платить не будут или никто работать не будет ((
а кому платить, на поддержку шизофрении порошенко, чтоб ему и дальше фашисты мерещились?

[finance.obozrevatel.com]

при чем тут порошенко?
да конечно он совсем не причем, что вы белый и пушистый цуцых
Пишут ,что стоимостной критерий отнесения материальных активов к основным средствам будет повышен с 2500 до 6000 грн.
а каким Законом это принято???
в Законе «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно уменьшения налогового давления на налогоплательщиков»:
этого нет...
и что налоговую отчетность можно отправлять почтой за 5 дней до граничного срока сдачи (сейчас за 10 дн) - тоже каким Законом это вводится и когда?
Ну собіраюцця ж принімать Новий податковий кодекс,
навєрно там і буде прописюкано...drinking smiley

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я видимо отстала от паровоза....а зачем новый НКУ, если его через неделю постигнет та же участь ,что и старый - тысяча и одно изменение в течение ближайшего года...это не вопрос, просто эмоции...winking smiley
Ну це ж не ми рішаєм, к сожалєнію)))eye popping smiley

Я тож не люблю дєлать лішніх двіженій,
но не всі беруть з мене примєр...grinning smiley

Наприкінці липня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №2440а (автор – О. Кужель), у якому пропонується знизити ставку податку з процентних доходів з депозитів з 20% до 5%.
При цьому передбачається підвищити з 5% до 15% ставку оподаткування для доходів у вигляді дивідендів по акціях та корпоративних правах, нарахованих резидентами - платниками податку на прибуток підприємств.
Для доходів у вигляді дивідендів по акціях, інвестиційних сертифікатах, які виплачуються інститутами спільного інвестування зберігається ставка 20%.
[finbalance.com.ua]
tiger1
Пишут ,что стоимостной критерий отнесения материальных активов к основным средствам будет повышен с 2500 до 6000 грн.
а каким Законом это принято???
в Законе «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно уменьшения налогового давления на налогоплательщиков»:
этого нет...
и что налоговую отчетность можно отправлять почтой за 5 дней до граничного срока сдачи (сейчас за 10 дн) - тоже каким Законом это вводится и когда?
А Ви Закон про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зменшення податкового тиску на платників податків) де і як читаєте? В тексті, що підготовлений до 2-го читання все є:

2) у підпункті 14.1.138 цифри “2500” замінити цифрами “6000”;
...
4. У пункті 49.5 статті 49 слово “десять” замінити словом “п’ять”.
Напрягає те що спочатку його дуже довго президент підписував, а зараз на сайті ради зазначено: "Направлено доручення щодо аналізу застосування (11.08.2015)" [w1.c1.rada.gov.ua] Я так розумію його ще не опублікували... Який може бути аналіз вже після підпису президента?
natalka_l
...
Напрягає те що спочатку його дуже довго президент підписував, а зараз на сайті ради зазначено: "Направлено доручення щодо аналізу застосування (11.08.2015)" [w1.c1.rada.gov.ua] Я так розумію його ще не опублікували... Який може бути аналіз вже після підпису президента?
нє, все нормально - опубліковано 12.08.2015 [zakon3.rada.gov.ua]
Вступає в дію з 01.09.2015
Украинцам подняли зарплату! )))))))))

[dengiua.com]
[www.kievbusinesscentre.com.ua]
В Налоговый кодекс внесены изменения тремя новыми законами
Минфин презентовал вчера основные тезисы проекта налоговой реформы, который в скором времени рассмотрит Верховная Рада.
[www.facebook.com]

Возмущает то,что бухгалтерский учет за уши притягивают к налоговому , а не наоборот:
Контроль зв’язку витрат із господарською
діяльністю
Відновлення вимоги щодо наявності
зв’язку із господарською діяльністю для
витрат, які враховуються з метою
оподаткування

т.е. то,что мы ( налогоплательщики до 20 млн) сейчас ставим в расходы как того требуют законы бух учета в течение 2015 года , налоговики хотят запретить- какое же это сближение?! какое же это ЕС? только начали все перестраивать и опять ....ж..жульничество!!!вместо того,чтобы под звук фанфар делать рахунок-фактуру первичным документом,отмену труд книжек,лучше бы пересмотрели бы нормы списания спецодежды и т.д. и т.п. что давно уже не отвечает реальности,но тут же нужно включать мозги, делать анализ,сравнения,экспертизу, проявить знания в этой области- но откуда им у них взяться, да , это расходы предприятия, но возникает вопрос- почему такая несправедливость? воду на расходы нельзя, зато ЗП ветеранам колчаковких боев (утрирую ,конечно, но покажите мне работающего сегодня ветерана отечественной войны??!!!) можно...нет, не будет ничего хорошего в этой стране..
Когда этот бред закончится ?

[finance.liga.net]
buh-psf
Когда этот бред закончится ?

[finance.liga.net]

Ну чо сразу брєд - начнуть накінець-то виконувать свої ж закони...
Мінімалка ВСЯ, а не 50%, не буде оподатковуватись ПДФО...winking smiley

вы думаете ? на сколько я поняла они эту сумму типа в ЕСВ включат, ну может не всю

неее я таки делю на 1000 и только потом будет размер правды )))
этот жест вылезет в другом месте
Ну це ж тільки прожекти)))
як і обіщаніє женицця ... tongue sticking out smiley

ну вот еще одно бла бла бла
у меня вопрос: когда начнутся реальные, правильные реформы? и сколько еще бизнес должен терять и время и деньги?
если честно мне пох кто там что и кому сказал и что кто там думает, я хочу видеть результат или + или - , когда? задолбало

[finance.obozrevatel.com]
может кому то будет полезно

[business.vesti-ukr.com]
Вам не кажется, что тема "новини законодавства" создана не для того, чтоб в ней ругать правительство? К тому же толку от этого никакого. Меня тоже правительство не устраивает, но в новостях хотелось бы видеть новости. А для повозмущаться бензиновый форум есть.
кажется, но ничего поделать не могу
и это называется - комментарии
и почему это бензиновый ?
я ж не про бракованное белье на Ярослава говорю
ИЗ ЛИГИ
До 27 серпня Мінфін сформує основні зміни до Податковому кодексу в один документ і на початку вересня передасть цей документ до Верховної Ради, щоб нормативний акт набрав чинності з 1 січня. Про це заявила заступник Міністра фінансів Олена Макеєва.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Коригуванню підлягатимуть практично всі податки.

Зокрема, Мінфін пропонує:

- перекласти сплату ЄСВ на зарплату (в середньому 37% від її розміру «брудними») з роботодавця на працівника (зараз працівники платять тільки 15 - 17% податку на прибуток). При цьому зниження ЄСВ можливе до 28 - 29%. Тобто «чиста» зарплата працівника зросте на 7 - 8%;

- підняти поріг доходу, вище якого прибутковий ЄСВ не стягуєтьсяз нинішніх 17 мінзарплат, або 20 тис. 706 грн, до 25 мінзарплат - 30 тис. 450 грн;

- залишити спрощену систему оподаткування тільки для ФОП з річним обігом коштів до 300 тис. грн (ринкові торговці з 1 торгівельною точкою, служба сервісу). Для ФОП з обігом від 300 тис. грн до 2 млн грн ввести «касовий метод» бази оподаткування: доходи мінус витрати, а з різниці сплачується ЄСВ і податок. Усі юрособи, незалежно від обсягів обороту, переводяться на загальну систему оподаткування і сплату ПДВ, якщо річний обіг коштів перевищує 2 млн грн (зараз - 1 млн грн);

- збільшити податки: ПДВ - з 20 до 22%, встановити 5-річну шкалу щорічного підвищення акцизів на алкоголь і тютюн (зараз - тільки зростання не більше ніж на рівень інфляції);

- знизити податки: з 1 жовтня 2015 року рента за користування надрами знизиться з 55% (для покладів на глибині понад 5 км) і 28% (до 5 км) до 28% і 14% відповідно. З 1 січня 2018 року рента становитиме 20% і 10%;

- ввести податок на весь транспорт старше 5 років (до 1 тис. грн на рік), розповсюдити податок на розкіш для авто дорожче за 1 млн грн (наприклад, «Бентлі», «Мазераті»), незалежно від обсягу двигуна, а також збільшити податок на квартири пл. більше 350 кв. м і будинки - більше 500 кв. м.

ПРОТЕ:

Частина озвучених ініціатив може дуже сильно вдарити по середньому та малому бізнесу, істотно підвищивши для нього податкове навантаження.
уже данный вопрос поднимался у меня на предприятии, но вот как это по учету проводить?
это ж получается благо сотрудника и налоги с дохода сотрудника платить? и я так понимаю на затрату я не все могу поставить?
если б еще кто то тему развернул по учету мед осмотра, уж ооочень много камней преткновения которые при проверке полетят на компанию ((

[news.dtkt.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 11    Сторінки: Попередні1234567891011Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.000448