Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

річний перерахунок пдв

Відправлено користувачем janna08 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги може в когось є така ситуація. В нас в. 2012 були операціі які обкладались пдв і були звільненні від пдв. В грудні 2012 зробили перерахунок і цей показник в %% використовували напротязі 2013 року для вхідного пдв, але вже не було операцій які не обкл.пдв напротязі всього 2013 року. Тепер за грудень 2013 разом з декларацією по пдв чи потрібно нам подавати цей перерахунок? Завчасно дякую.
Коллеги!
у кого есть информация о механизме перерасчета годового
НДС, сбросьте пожалйста ссылочку.
и мне сбросьте пожалйста ссылочку.,,,мне нужно делать и незнаю как в 2012году додаток 7 другой был.


в дод.7 нужно табл.1 и табл.2 заполнять? подскажите пожалуйста как заполнить.. в 2012году я с этим додатком намучилась...
Quote
janna08
Коллеги може в когось є така ситуація. В нас в. 2012 були операціі які обкладались пдв і були звільненні від пдв. В грудні 2012 зробили перерахунок і цей показник в %% використовували напротязі 2013 року для вхідного пдв, але вже не було операцій які не обкл.пдв напротязі всього 2013 року. Тепер за грудень 2013 разом з декларацією по пдв чи потрібно нам подавати цей перерахунок? Завчасно дякую.

конечно нужно сделать перерасчет за 2013 год.
У мене є операції в 2013 році що оподатковуються за основною ставкою
та операції з вивезення товарів за межі митної території чи потрібно мені робити цей перерахунок?
у мене вперше були задек. опод.та не опод. опер. у листопаді 2013 р.,подала додаток 7 із заповненою строкою 2.при цьому не розприділяла ПК у листопаді.
При річному перерахунку за базу перерахунка треба брати 11-12м?чи лише брати до уваги 11м?
ПОДСКАЖИТЬ ПОЖАЛУЙСТА ЕСЛИ У МЕНЯ В ДОД.7 В ТАБЛ. 2 ПОЛУЧИЛОСЬ в колонке7 там где товари послуги 266,то я переношу єту суму вдекларацию до рядка 16,4 в колонку Б налог.кредита 266 и в колонке А получиться 1330 так или нет? и у меня увеличиваеться налогов.кредит
подскажите пожл...
Quote
Віка
ПОДСКАЖИТЬ ПОЖАЛУЙСТА ЕСЛИ У МЕНЯ В ДОД.7 В ТАБЛ. 2 ПОЛУЧИЛОСЬ в колонке7 там где товари послуги 266,то я переношу єту суму вдекларацию до рядка 16,4 в колонку Б налог.кредита 266 и в колонке А получиться 1330 так или нет? и у меня увеличиваеться налогов.кредит

отображаете только в колонке Б. так мне сказали в консультации.
Вот тут есть статья как заполнить в этом году перерасчет
Да, только без заполнения колонки А, колонка Б не ставится....в медке так
в ОПЗ тоже так...............
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041100000000002