Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

HELP!!!

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
HELP!!!
Люди, підкажіть, будь ласка, ніколи не працювала з електронною звітністю, сьогодні понесла звіт в податкову ЄСВ - не прийняли, сказали - тільки по електронці. Планую завтра їхати з документами в кабінет сетрифікації ключів. Податковий безоплатний ключ на які програми розповсюджується? Медок? Тільки бажано, щоб програма була безкоштовна теж....
Раніше неначе можна було скачати Медок демоверсію безкоштовно і з ключами АЦСК відправити ЄСВ. Зараз так можна?
І ще питання скільки триває процес підключення цього ключа - я встигну до 20 січня?
Буду дуже вдячна за відповідь!
Re: HELP!!!
Quote
accountent
Люди, підкажіть, будь ласка, ніколи не працювала з електронною звітністю, сьогодні понесла звіт в податкову ЄСВ - не прийняли, сказали - тільки по електронці. Планую завтра їхати з документами в кабінет сетрифікації ключів. Податковий безоплатний ключ на які програми розповсюджується? Медок? Тільки бажано, щоб програма була безкоштовна теж....
Раніше неначе можна було скачати Медок демоверсію безкоштовно і з ключами АЦСК відправити ЄСВ. Зараз так можна?
І ще питання скільки триває процес підключення цього ключа - я встигну до 20 січня?
Буду дуже вдячна за відповідь!
Раніше неначе можна було скачати Медок демоверсію безкоштовно і з ключами АЦСК відправити ЄСВ. Зараз так можна? Можно. Но только это и можно.
Остальные отчеты ( кроме статистики ) сделаете в ОПЗ и подпишете и отправите Айфином.
...скільки триває процес підключення цього ключа - я встигну до 20 січня?
Ключи готовы сразу в день выдачи, в этот же день или на следующий на сайте появятся сертификаты. Теперь Ваша задача - сформировать в Медке Договор и отослать в податковую. Податковая присылает кв. № 2 на протяжении 5 рабочих дней. Теоретически - не успеваете...
Re: HELP!!!
ЕСВ можно отправлять через демоМедок.
Налоговые отчеты можно сдать через Захист Звітності, Айфин или єлектронный кабинет.
до 20.01 ключи оформить успеете, но нужно перед подачей отчета отправить электронный договор в налоговую. Квитанция № 2 на договор может прийти через 5 дней.
постарайтесь ЕСВ сдать пока вручную.


Re: HELP!!!
Мне квитанция к договору пришла на 2-й день (отправляла в субботу, 2 квитанция вчерашним днём), так что можно и попробовать успеть.
Re: HELP!!!
Дуже ДЯКУЮ!!!
Re: HELP!!!
не имеют права не принимать ручной вариант. Только надо еще на флешку сбросить и принести им.
Re: HELP!!!
Та й на флешці не хочуть, тільки по електронці. Мені у грудні сказали, що на флешці більше не приймуть. От за грудень буду у Медку формувати та тільки ще не знаю де знайти цей звіт і як формувати. Підкажіть, бідь-ласка, хто знає.
Re: HELP!!!
На флешці не прийняли сьогодні в Києві, Дніпровський р-н. і взагалі відключили базу і перестали звіти приймати.
Re: HELP!!!
ДемоМедок - Звітність - Додаток 4
Re: HELP!!!
Quote
Marina D.
ЕСВ можно отправлять через демоМедок.
Налоговые отчеты можно сдать через Захист Звітності, Айфин или єлектронный кабинет.
до 20.01 ключи оформить успеете, но нужно перед подачей отчета отправить электронный договор в налоговую. Квитанция № 2 на договор может прийти через 5 дней.
постарайтесь ЕСВ сдать пока вручную.
Бажано зателефонувати в податкову та спитати чи зареєстровано договір. Була в мене ситуація, що квитанція№2 до договору прийшла, але сам договір вони в себе не зареєстрували. Звісно що і звітність не приймалась.( хоч як я вже писала квитанція№2 на добовір прийшла)
Re: HELP!!!
Отправить электронный договор в налоговую. Получаем Квитанция № 2.
Далее
ДемоМедок - Звітність - додаток 5 табл.1 по ЄСВ (для ФОП).
А подскажите, пожалуйста, ключи загрузить можно с интернета или нужно ехать в налоговую с пакетом документов?
Re: HELP!!!
Почитайте здесь [acskidd.gov.ua]
Re: HELP!!!
Люди, хто робив налаштування програми "ДПС - захист звітності" - Proxy-сервер, обов"язково ставити галочку і вносити дані по серверу?
Re: HELP!!!
Якщо у вас нові ключі, то цією програмою ви не зможете відправити звіти, лише айфін і медок зараз працюють з новими двома сертифікатами на один ключ [opz.at.ua]
Re: HELP!!!
Quote
bimmm
Якщо у вас нові ключі, то цією програмою ви не зможете відправити звіти, лише айфін і медок зараз працюють з новими двома сертифікатами на один ключ [opz.at.ua]

А Вы пробовали?
Захист звітності прекрасно работает
Re: HELP!!!
І ще питання, Медок демо версія відправляє звіти по ЄСВ в податкову? Заповнюю реєстраційні дані - вікно "Налатшування ліцензії" - не заповнювати? Це ж демо версія?
Re: HELP!!!
Вчора отримала ключі - сказали айтішники в податковій, що працює.
Quote
bimmm
Якщо у вас нові ключі, то цією програмою ви не зможете відправити звіти, лише айфін і медок зараз працюють з новими двома сертифікатами на один ключ [opz.at.ua]
Re: HELP!!!
Marina D. ця програма не працює з новими ключами як дають з 01.01.2014р.
Re: HELP!!!
Quote
accountent
І ще питання, Медок демо версія відправляє звіти по ЄСВ в податкову? Заповнюю реєстраційні дані - вікно "Налатшування ліцензії" - не заповнювати? Це ж демо версія?
Инструкция
Re: HELP!!!
Дякую, Marina D.!smileys with beer
Re: HELP!!!
Підключаюсь в Медку - Електронна пошта - залишаю тільки ті галочки, які необхідні в Інструкції - Перевірити з"єднання - пише: Помилка підключення до серверу вхідної пошти - ШО НЕ ТАК?
Re: HELP!!!
За допомогою Інструкції виставила налаштування на gmail - пише невідома помилка.... ШО НЕ ТАК ЙОМУ?
Re: HELP!!!
какой почтовый сервер у Вас?
Re: HELP!!!
Вийшло налаштування через mail.ru, а gmail - чомусь не потягнуло...
Re: HELP!!!
І ще питання виникло: коли все це завантажила і сертифікати успішно завантажені. Пропонується: Налаштування комплекту підписів - Звітність - Не використовується залишити? Бо як вибираю: Бух-Дир-Печатка - сертифікати пропадають????
Re: HELP!!!
Quote
accountent
І ще питання виникло: коли все це завантажила і сертифікати успішно завантажені. Пропонується: Налаштування комплекту підписів - Звітність - Не використовується залишити? Бо як вибираю: Бух-Дир-Печатка - сертифікати пропадають????
Ну логично же , вы же будете отчёты отправлять??
Значит
Звітність - Використовується
потом
Бух-Дир-Печатка - подписи...
Re: HELP!!!
В мене чомусь при загрузці сертифікатів випадає:
Тип сертифікаційного центру сертифікату не співпадає з типом сертифікаційного центру організації. Змінити тип сертифікаційного центру? ШО НЕ ТАК????
Re: HELP!!!
І ще питання: Картку приєднання до договору про супровід електрон. звітів в системі подання електрон звітів до ПФУ Р9900301 - в Медку вона є? Її треба в ПФУ відправити?
Re: HELP!!!
І ще питання, як перевірити статус Договору електрон. з податковою? Справ в тому, що я носила ЄСВ в податкову - на паперових носіях не приймають, довелось отримати ключі + сертифікати. Далі пішла в каб. до одного айтішника, він створив на своєму компі Договір - відправив, потім прийшла Квитанція 1 про прийняття до Розгляду договору, потім він відправив мій звіт по ЄСВ - прийшла Квитанція 1 про отриманняЮ а потім Квитанція 2 про прийняття.
Результат обробки: автомат.обробка елктрон.документу/звіту виконана вдало. Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.
Питання:
1. звіт прийнято по ЄСВ?
2. як дізнатись в якому статусі Договір з податковою? І коли Картку приєднання відправляти після того як підпишуть Договір чи можна зараз?
3. І ще, коли завантажуєш сертифікати треба ключі на флешці в комп вставляти?
Re: HELP!!!
Quote
accountent
В мене чомусь при загрузці сертифікатів випадає:
Тип сертифікаційного центру сертифікату не співпадає з типом сертифікаційного центру організації. Змінити тип сертифікаційного центру? ШО НЕ ТАК????
Перед тем как менять подписи и и отчётность....чуть више было написано УкрСертифЦентр вроде, нужно поменять на другую фирму ... украина вроде.
тогда только делать процедуру....
Звітність - Використовується
потом
Бух-Дир-Печатка - подписи...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041000000000002