Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

перерозподіл вхідного ПДВ по операціях

Відправлено користувачем ILUNA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь ласка:

у мене в листопаді були надані послуги і оподатковувані ПДВ і неоподатковувані

по обох є витрати на відрядження (бензин з ПДВ) чи можу я включати окремо чеки на бензин на оподатковувані
та окремо на неоподатковувані операції без перерозподілу вхідного ПДВ?
Я ще не робила перерозподілу вхідного ПДВ - підкажіть будь ласка!
конечно, если вы четко можете определить, что пошло на облагаемые операции, а что нет!
Распределение делается только если нельзя четко определить долю использования. Например вы купили стул и он участвовал во всех операциях, тогда распределяете НК входящий по этому стулу.


а как вы считаете:
сотрудник приехал из коммандировки и привез чек на бензин с НДС - а коммандировка по услугам, необлагаемым НДС
могу ли я всю сумму по чеку включить в затраты?
и еще такой вопрос:
я списываю бензин по путевым листам, километраж ставлю по карте норма расхода фиксированная

Часто получается так, что бензина расходуется намного больше (потому что есть еще проезд по месту коммандировки )
эту разницу перерасхода я списываю на 949 за счет прибьыли

Нужно ли еще на эту сумму начислять НДФЛ как доп.благо сотруднику?
вы имеете ввиду НДС в расходы? нет
Quote
Нужно ли еще на эту сумму начислять НДФЛ как доп.благо сотруднику?
не вижу для этого оснований, думаю, что нет.
Quote
Ksunyasha
вы имеете ввиду НДС в расходы? нет

а почему ндс нельзя в расходы по необлагаемым операциям?
Quote
Ksunyasha
вы имеете ввиду НДС в расходы? нет
не правильно написала. Можно.
Вот из кодекса
У разі якщо платник податку, зареєстрований як платник податку на додану вартість, одночасно проводить операції з продажу товарів (виконання робіт, надання послуг), що оподатковуються податком на додану вартість та звільнені від оподаткування або не є об'єктом оподаткування таким податком, податок на додану вартість, сплачений у складі витрат на придбання товарів, робіт, послуг, які входять до складу витрат, та основних засобів і нематеріальних активів, що підлягають амортизації, включається відповідно до витрат або вартість відповідного об'єкта основних засобів чи нематеріального активу збільшується на суму, що не включена до податкового кредиту такого платника податку згідно з розділом V цього Кодексу;
Quote
Ksunyasha
Quote
Нужно ли еще на эту сумму начислять НДФЛ как доп.благо сотруднику?
не вижу для этого оснований, думаю, что нет.

я тоже думаю так как Вы, но тут на форуме начиталась - некоторые облагают....
При списании сверх нормы вы теряете только расходы и НДС.
НДФЛ сюда вообще никак не лепится.
Нормы списания топлива используют для нормирования налоговых расходов и все!
Ясно, значит бухгалтера просто перестраховщики?smiling bouncing smiley
скажіть будь ласка:
фірма зробила ТО автомобіля в листопаді, який використовувався для надання послуг не оподатковуваних ПДВ
а в листопаді були надані також оподатковувані ПДВ послуги і автомобіль використовувався в них...
як мені бути з вхідним ПДВ по ТО ? чи потрібно розподіляти вхідний ПДВ чи можна включити його до неоподатковуваних операцій разом з ПДВ?
підкажіть будь ласка, як правильно порахувати коефіцієнт розподілу ПДВ, якщо в минулому році ми не були платники пдв
если машину используете и там и там, то НДС распределяете.
Quote
ILUNA
підкажіть будь ласка, як правильно порахувати коефіцієнт розподілу ПДВ, якщо в минулому році ми не були платники пдв
199.3. Платники податку, у яких протягом попереднього календарного року були відсутні неоподатковувані операції, а такі неоподатковувані операції почали здійснюватися у звітному періоді, а також новостворені платники податку проводять у поточному календарному році розрахунок частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях на підставі розрахунку, визначеного за фактичними даними обсягів з постачання оподатковуваних та неоподатковуваних операцій першого звітного податкового періоду, в якому задекларовані такі операції.
ситуация такая: стали плательщиком НДС:
1й месяц продали импортный товар с ндс, услуги оказали без ндс, там все четко по НК и поэтому не было распределения
2й месяц оказали услуги с ндс - затраты по бензину и авто пошли в нк распределения ндс не было

3й месяй оказали услуги без ндс - что делать с ТО и бензином? если нету налогооблагаемых операций в этом м-це, надо делать распределение ндс или все ставить в нк?

услуги с ндс будут скорее всего оказаны уже в декабре, затраты по ним зависли на незавершенке....
мене схоже питання цікавиться, якщо в одному місяці не було пільгових операцій і все продавали з ПДВ, то чи потрібно в цей місяць розподіляти податковий кредит?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035600000000002