Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіти в статистику

Відправлено користувачем Steewen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Звіти в статистику
Хто небудь цього року був в управлінні статистики на Тургенівській, видають там на 3 поверсі довідки з назвою звітів, які компанія має подавати протягом року?
Що, ніхто вже в статистику ножками не ходить?!?
Не ходила но звонила,сказали счас у них нет времени и мол мы сами вам сообщим когда попадете в выборку...а как сообщим вопрос)


Ага, і потім посеред року дзвонять і кажуть що ви мали такі то звіти подавати, приходьте будемо штраф оформляти))) (у мене так того року було)
Re: Звіти в статистику
Quote
Steewen
Ага, і потім посеред року дзвонять і кажуть що ви мали такі то звіти подавати, приходьте будемо штраф оформляти))) (у мене так того року було)
а Вам на пошту не присилали?
Quote
crumb
Quote
Steewen
Ага, і потім посеред року дзвонять і кажуть що ви мали такі то звіти подавати, приходьте будемо штраф оформляти))) (у мене так того року було)
а Вам на пошту не присилали?

Неа, на почту не присилали нічого
Re: Звіти в статистику
Мені прислали з Шевченківської статистики на пошту.
Там мають у 301 кабінеті видававти довідку де написано які Ви маєте здавати звіти протягом року.

Була в Оболонській статистиці отримувала там довідку.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998