Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Квитанції сьогодні...

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Ще в п"ятницю відправила запит про отримання відомостей з ЄРПН - в понеділок отримала тільки одне повідомлення, витягу нема... постачальникам я вірю, кажуть що ПН реєстрували. Вчора знову відправила запит + деку по прибутку і фін. звіт - поки жодної квитанціїconfused smiley

хто що знає??? це у всіх така ситуація???
я так в пятницу оптравила реестр и деку
на деку пришла квитанция через пару часов, а по реестру - тишина
ждала еще полдня понедельника - тишина
отправила реестр повторно - через час пришла квитанция
короче, шо попало....moody smiley

Если через Медок отправляли, позвоните по их номеру (там внизу указан (044)323 01 11). Я вчера тоже звонила, потому что неделю ничего не было, так они сразу продублировали.


tax_agent, Wika82 дякую за відповіді!!! наразі пробую додзвонитись - але поки занято
Я сегодня регила податковую накладную, квитанция прилетела вместе с повидомленням через 6 ( !!!!! ) минут...eye popping smiley
в мене сьогодні по декларації з пдв і реєстру прийшло тільки 2 квитанції по 7 додатку, решта глухо.
Quote
nikon
Я сегодня регила податковую накладную, квитанция прилетела вместе с повидомленням через 6 ( !!!!! ) минут...eye popping smiley

до речі теж реєструвала сьогодні ПН, але я навіть згадувати про неї не наважилась... а Ви кажете 6 хв grinning smiley щастить людям )))
Quote
Нечемнуся
[до речі теж реєструвала сьогодні ПН, але я навіть згадувати про неї не наважилась... а Ви кажете 6 хв grinning smiley щастить людям )))
Да вот сижу - и сама не верю своему счастью...smiling smiley
Уже и кавуси попила - и дальше не верю...grinning smiley
Может, потому так быстро, что ПН была не с кодами УКТ ЗЕД, а регилась по сумме ?
вчера отправила ЕСВ, квитанции №2 все еще нет, жду...
Я вчора ввечері надсилала деку ПДВ із реєстром прилетіли перші квитанціі практично одразу менш ніж за 10 хв. Другі вже після сьомої були. Перевіряла реєстрацію податкових накладних - теж витяги швидко поприходили. Сьогодні буду робити ЄСВ по СПД. Вчора тільки підключили до електронної звітності - дового не було квитанцій на договір. Ще не дивилася що там.
Помогите!!!!!!!!!!!!
Если пришли все 2-е квитанции на Деку по НДС с текстом"Квітанція не оброблена", это что за ерунда? Не могу дозвониться в налоговую.
Спасибо.
У меня с вчерашнего дня нет №2 от декларации ндс, только на реестр пришла. Хотя вечером в другой район сдавала - нормально пришло.
Еще у кого-то есть такое?
Quote
knopa
Помогите!!!!!!!!!!!!
Если пришли все 2-е квитанции на Деку по НДС с текстом"Квітанція не оброблена", это что за ерунда? Не могу дозвониться в налоговую.
Спасибо.

Посоветуйте пожалуйста, что делать отправлять повторно этот отчет, или делать звітний новий.
Спасибо.
knopa, мы подсказать ничего не можем, нужно только с налоговиками общаться. Ведь непонятно, принят отчет или нет. Но новый звитный в любом случае не нужно. Если отчет принят, то новый звитный не нужен. А если не принят, то новый звитный не примется, т.к. звитного нет.
Сегодня отправляла НДС-ку. Все квитанции пришли. Принято.
Quote
Blick
knopa, мы подсказать ничего не можем, нужно только с налоговиками общаться. Ведь непонятно, принят отчет или нет. Но новый звитный в любом случае не нужно. Если отчет принят, то новый звитный не нужен. А если не принят, то новый звитный не примется, т.к. звитного нет.

Спасибо, дозвонилась, пришла какая-то корявая квитанция 2, они мне прислали нормальную.
Спасибо за совет.
Скажите, приходят квитанции №2 только на деку по НДС или на додатки тоже должны?
Quote
nata_123
Скажите, приходят квитанции №2 только на деку по НДС или на додатки тоже должны?
smiling smiley Ну Вы же отправляли Деку + додатки пакетом ? Вот за пакет одну квитанцию и получите !smiling smiley
Та нема за шо...
Кстати, когда квитанции № 2 приходят, то сначала в Медке видно, что есть квитанция № 2 и на Деку, квитанция № 2 и на додаток № ... Но регистрационный № везде один и тот же. И потом, когда открываешь эти квитанции( типа, для печати ) , открывается только одна кв. № 2 на самУ Деку.
У меня все приходит сразу. Сегодня ЕСВ сдала около 11:00. Все квитанции в 16:00 уже біли.
Налоговіе вчера почти за две минуты зарегистрировались.
С выписками по налоговым сложнее. Пол час где-то.
нагадайте будь-ласка телефон гарячої лінії по електронній звітності
Karmen, якщо у Вас медок - то їх гаряча лінія вказана внизу вікна програми - 044-206-72-10

а в податкову я дзвонила у свій район конкретно...питалась чи бачать мої звіти

ну і по моїй ситуації окремо: податкова мої звіти бачить, в медку нарешті попалась толкова дівчинка, сказала в налаштуваннях поставити галочку "ручне керуваннчя трафіком" - сьогодні повторно відправила ПДВ... квитанції прискакали швиденько smiling smiley
в мене opz, в податковій сказали дзвонити на гарячу лінію і кинули трубку, додзвонистись до них знову нереально angry smiley
044-323-01-11
066-555-01-11
квитанції по через одну прийшли,а на реєстр навіть від учора повідомлення немає,сиджу гадаю чи відправляти ще раз.Не підкажете якщо той самий відправити не задвоїться?
Quote
wabaw111
квитанції по через одну прийшли,а на реєстр навіть від учора повідомлення немає,сиджу гадаю чи відправляти ще раз.Не підкажете якщо той самий відправити не задвоїться?
Не задвоится, если на нем еще раз нажать "отправить". Файл с одним и тем же именем может быть обработан только один раз.
Ще раз дякую,відправила ще раз через секунду прийшло повідомлення і квитанція №1,а №2 то вже коли прийде
не отвечает ни один телефон
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043300000000002