Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Акт здачі-прийняття робіт (виконання послуг)

Відправлено користувачем RomanBzehosh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! Піскажіть, будь-ласка, чи може бути по акту наданих послуг ПОДАТКОВА накладна з одиницею виміру в штуках (432 штуки)??


Якщо Вам надали послуги, то в податковій накладній повинна оподатковуватись послуга. А якщо Вам продали 432 штуки якогось товару, то повинна буди видаткова накладна.
Теоретически может, смотря какая услуга. Если услугу можно измерить, то нужно писать именно единицу измерения, а если нельзя измерить, тогда грн/послуга. Хотя услуги чаще измеряются не в шт., а в часах, например.
Опишу стуацію, постачальник виставив рахунок на "виготовлення........ 432 шт n грн" потім прислав документи закриті ВИДАТКОВОЮ, попросили щоб переробив АКТОМ, він прислав акт на "виготовлення.....432 шт n грн" і Податкову з одиницею виміром штуки і кількістю 432 !
Если это было действительно изготовление, а не продажа 432 шт. чего-то там, то я считаю, что это нормально. Изготовление 1 шт. стоит, например, 10 грн., изготовление 432 шт = 432*10 = 4320. Акт соответствует НН, все в порядке.
Quote
Blick
Теоретически может, смотря какая услуга. Если услугу можно измерить, то нужно писать именно единицу измерения, а если нельзя измерить, тогда грн/послуга. Хотя услуги чаще измеряются не в шт., а в часах, например.
абсолютно точно сказано

в примере автора таки да шт уместно
А чем Вас расходная накладная не устроила? ИМХО, здесь она уместнее. Вам изготовили и продали наклейки. так почему не расходная? Мне кажется акт уместнее там, где идет просто изготовление из Ваших материалов. Например, у меня есть доски и гвозди. Я их отдала и мне изготовили 432 стула. здесь должен быть акт, а стулья я уж как-то у себя в учете слеплю. А если мне изготовили те же стулья из их материала, то я их просто покупаю, а не оплачиваю изготовление. Это не услуга, здесь нужна расходная накладная.
Так! Але ми ці наліпки реалізуємо як послугу " Нанесення на символіку", якщо буде видаткова вони просто зависнуть у нас на 281 рахунку!
Так приходуйте на 201 или 209, потом спишите в себестоимость услуги. Актом тоже можно, но накладной как-то логичнее. Тем более, если Вы будете реализовывать их не сразу, а постепенно.
Дякую! Так видатковою логічніше. Реалізуємо одним заказом. Але потрібно актом. Нормально буде, якщо актом закрию?!
Та нормально, не переймайтеся. Не дуже логічно, але допустимо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000331