Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дека по прибыли, надо ли было сдавать

Відправлено користувачем Klubnika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Такая ситуация. Дека по прибыли за 2012год была сдана с показателем 0, уж очень просили минус не рисовать.Обороты меньше 10 млн.В первом квартале 2013 тоже убытки. Вот мучают смутные сомнения, если я сейчас вытяну расходы и подам уточненку за 2012, не попаду ли под обязанность "Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов'язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань." ? Кто что скажет? Очень надо понимать
Там же написано: "а за підсумками першого кварталу отримує прибуток"
А у вас в першому кварталі збитки ж за результатами чисто кварталу, я так
розумію - то чому сумніви?!?!?! На мою думку все законно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ой, Шустир, спасибо.А то я все не определюсь, "вытягивать" их или нет.Вроде думаю правомерно, но надо взгляд со стороны winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031599999999998