Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Потрібно нормативку по переліку документів в авансовому звіті

Відправлено користувачем wabaw111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
До авансових звітів включено витрати,що підтверджуються накладними,закупівельними актами-податкова хоче зняти так як обов"язково має бути чек.В когось є нормативка які саме розрахункові документи такими являються,що можна включати в авансовий?
В даному випадку я також на боці податкової, бо на зворотньому боці Авансового звіту стовпчик так і називається : "Кому, за що і на підставі якого документа заплачено", тобто, треба підтвердження оплати.
Ми без підтвердження оплат не компенсуємо, бо компенсація йде за понесені витрати. Акти та накладні підтверджують тільки отримання послуг/товарів, а те що вони оплачені підтвердження немає.
Quote
anelena
В даному випадку я також на боці податкової, бо на зворотньому боці Авансового звіту стовпчик так і називається : "Кому, за що і на підставі якого документа заплачено", тобто, треба підтвердження оплати.
Ми без підтвердження оплат не компенсуємо, бо компенсація йде за понесені витрати. Акти та накладні підтверджують тільки отримання послуг/товарів, а те що вони оплачені підтвердження немає.
В мене є документи,але хочу знайти перелік,що вважається розрахунковим документом.Просто водії з відрядження,при поломці не завжди привозять належні документи,от і цікавлюсь що розрахунковий документ,а що ні


Розрахунковими документами є: касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо, які підтверджують факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, видані у випадках, передбачених цим Законом,і зареєстровані реєстратором розрахункових операцій або заповнені вручну (ст. 2 Закону № 265).
Quote
i_rin_ka
[minfin.com.ua]
ідповідь:

Відповідно до ст. 2 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями, розрахунковий документ - документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, купівлі-продажу іноземної валюти, надрукований у випадках, передбачених цим Законом, і зареєстрованим у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або заповнений вручну.Може зіслатися на тощо?
Так, Вам не відомо чи була здійснена оплата. Навіть якщо в накладних і вказано ваше підприємство, і ваша машина, то де гарантія, що потім не виставлять рахунок до оплати.....І що: двічі оплачувати?
Це тільки добові без розрахункових документів, а все інше: вибачте, але де підтвердження, що саме цей працівник оплатив і саме цю суму?
Якщо продавець замість чеку дає закупівельний акт або накладну на якій написано оплачено,або розрахунок за готівку,і водій приїхав з відрядження з такими документами то мені що йому не оплачувати?В мене самої є торгівля з касовим,з чеком,якщо комусь можна так торгуваи без належних документів,то в чому вина нашого підприємства
Quote
wabaw111
Quote
i_rin_ka
[minfin.com.ua]
ідповідь:

Відповідно до ст. 2 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями, розрахунковий документ - документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, купівлі-продажу іноземної валюти, надрукований у випадках, передбачених цим Законом, і зареєстрованим у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або заповнений вручну.Може зіслатися на тощо?
думаю, под "тощо" они имели в виду любой другой документ неустановленной формы, который сойдет за расчетный.
тут есть несколько вариантов разных расчетный документов
[buhgalter.com.ua]

накладная тоже может сойти за расчетный документ, при наличии в ней всех обязательных реквизитов, но там нет упоминания об оплате, о проведенных расчетах. поэтому налоговики и цепляются
А коли на такій накладній стоятиме штампик "сплачено",
а ще й ФОП такий-то - то взагалі...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
wabaw111
Якщо продавець замість чеку дає закупівельний акт або накладну на якій написано оплачено,або розрахунок за готівку,і водій приїхав з відрядження з такими документами то мені що йому не оплачувати?В мене самої є торгівля з касовим,з чеком,якщо комусь можна так торгуваи без належних документів,то в чому вина нашого підприємства
думаю, вы правы, но налоговикам хочется видеть отдельную бамажечку что расчет проведен...
я купила пачку товарных чеков, которые заполняю сама в таких ... стремных случаях.
Quote
RAT
Quote
wabaw111
Якщо продавець замість чеку дає закупівельний акт або накладну на якій написано оплачено,або розрахунок за готівку,і водій приїхав з відрядження з такими документами то мені що йому не оплачувати?В мене самої є торгівля з касовим,з чеком,якщо комусь можна так торгуваи без належних документів,то в чому вина нашого підприємства
думаю, вы правы, но налоговикам хочется видеть отдельную бамажечку что расчет проведен...
я купила пачку товарных чеков, которые заполняю сама в таких ... стремных случаях.
До меня тоже уже дошло,раздала всем самодельные квит.,но поздно дошло,сегодня придут-буду огрызаться
Quote
Шустрик
А коли на такій накладній стоятиме штампик "сплачено",
а ще й ФОП такий-то - то взагалі...
Та є в мене штампік,але бумажка не подобається
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001