Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

табель обліку робочого часу - оклад

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
в табелі обліку робочого часу в колонці - оклад/тарифна ставка, я маю вказувати повний оклад в сумісників?
Нариклад, оклад інженера - 4000.00 / за місяць при 8годинному робочому дні.
Інженер працює 4 години в день, відповідно нарахувана зарплата становить 2000,00 грн
в табелі потрібно вказувати в цього інженера - 4000 чи 2000 ???
тоже интересно. В 1С подтягивает фактическую з.п., т.е. 2000 в Вашем случае. Я лично решила так и оставлять. А как правильно - вопрос?
У вас же есть штатное расписание с окладами. Насколько я понимаю, указывать надо столько, сколько в штатном, а потом по данным табеля начисляется з/п. Сам табель - это же не расчет з/п.


А чи всі ведуть табель обліку робочого часу?
В "Все про бух. облік" вказано, що ф. №-5 застосовують тільки для обліку використання робочого часу працівників із погодинною оплатою праці.
Які Ваші думки?
Табель нужно вести всем. Другое дело, что я для себя сделала в экселе упрощенный табель, не по форме. Использую уже лет 10, ни у одной проверки замечаний не было.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028099999999998