Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заповнення книги обліку доходів Фоп 2 група

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якщо в січні і лютому на рахунок грошей не надходило, готівкових доходів також не було, як правильно заповнити книгу :
писати все-рівно - січень 2014 р. всього за місяць 0,0, всього з початку року 0,0? чи почати заповнювати в місяці коли з'явились доходи?
я бы написал січень 2014р. 0.00, порядок заполнения, п.4 ( у меня в самой книге этот порядок)
Порядок №1637: "У книзі відображається фактично отримана сума доходу від провадження діяльності зі сумарним підсумком за місяць, квартал, рік..." - а я не пишу те дни или месяцы, в которых не было дохода.. получается я не правильно заполняю книжку?


Quote
Татьяна В.
Порядок №1637: "У книзі відображається фактично отримана сума доходу від провадження діяльності зі сумарним підсумком за місяць, квартал, рік..." - а я не пишу те дни или месяцы, в которых не было дохода.. получается я не правильно заполняю книжку?
Правильно, я тоже не пишу те дни, что небыло выручки.
Відповідно до пп.296.1.1 ст.296 Податкового кодексу України платники єдиного податку другої групи ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів. Порядок ведення такої книги затверджено наказом Мінфіну України від 15.12.2011р №1637.

Відповідно до положень цього наказу фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої групи відображають фактично отриману суму доходу від провадження діяльності.

Записи в книзі обліку доходів виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід.

Оскільки дохід отримується періодично, а умовою заповнення книги обліку доходів є відображення фактично отриманої суми доходу від провадження діяльності, то не потрібно заповнювати таку книгу, якщо дохід за підсумком робочого дня відсутній.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029900000000005