Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи потрібно подавати оригінали митних декларацій до ДПІ?

Відправлено користувачем Kylinichenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи потрібно подавати оригінали митних декларацій до ДПІ разом з декларацією по ПДВ, якщо він не претендує на бюджетне відшклдування, оскільки не відповідає критеріям???
Quote
Kylinichenko
Чи потрібно подавати оригінали митних декларацій до ДПІ разом з декларацією по ПДВ, якщо він не претендує на бюджетне відшклдування, оскільки не відповідає критеріям???

Невже ніхто не знає відповіді на моє питання????
Если ГТД бумажная, то надо, а если электронная, то нет


оригиналы нет, копии да. я вожу даже электронные копии гтд
А які наслідки якщо не надати ДПІ такі МД?
Оригінал якоїсь сторінки паперової ВМД потрібно було здавати експортерам.
З переходом на електронні - не знаю, чи залишились вимоги. Я імпортер.
Так от копії паперових ВМДешок я носила, хоча обов'язку і нема, просто на
прохання свого інспектора. Електронної ще не отримувала...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я импортер
всего один раз носила копию бумажной ГТД в налоговую - инспектор че-то не видела в базе, а НК был больше 500тыс. и начальница отдела НДС очень просила привезти бумажку, потому как у них такие суммы мониторятся "наверху"
это было года два назад
на таможне декларируемся как в электронном, так и в бумажном виде
с тех пор - налоговики ни разу не попросили копий

Подавала тільки паперові. А відколи перейшли на електронне декларування експорту, то така необхідність зникла. Оскільки навіть у декларації з ПДВ проставляється кількість штук оригіналів митних декларацій тільки у випадку якщо митне оформлення вивезених за межі митної території України, здійснювалося не з використанням електронної митної декларації.
Quote
Tsjofik
Подавала тільки паперові. А відколи перейшли на електронне декларування експорту, то така необхідність зникла. Оскільки навіть у декларації з ПДВ проставляється кількість штук оригіналів митних декларацій тільки у випадку якщо митне оформлення вивезених за межі митної території України, здійснювалося не з використанням електронної митної декларації.

А якщо платник ПдВ не претендує на бюджетне відшкодування то не потрібно їх подавати?
?? Гы
Это у вас как образцы идут? вам возмещать никто не будет. это просто у вас НК будет и все.
Quote
buh-psf
?? Гы
Это у вас как образцы идут? вам возмещать никто не будет. это просто у вас НК будет и все.

тобто, всерівно краще їх подати?
подання оригіналів експортних ВМД, що оформлені в паперовому вигляді, 2 роки назад не залежало від претендування на бюджетне відшкодування. Як зараз не знаю. Але не думаю, що щось змінилось в цьому питанні. По суті, такі аркуші ВМД є невід’ємною частиною Декларації з ПДВ, якщо показувались експортні операції, і в Реєстрі отриманих і виданих ПН позначені як МДП.
Quote
Tsjofik
подання оригіналів експортних ВМД, що оформлені в паперовому вигляді, 2 роки назад не залежало від претендування на бюджетне відшкодування. Як зараз не знаю. Але не думаю, що щось змінилось в цьому питанні. По суті, такі аркуші ВМД є невід’ємною частиною Декларації з ПДВ, якщо показувались експортні операції, і в Реєстрі отриманих і виданих ПН позначені як МДП.

Якщо еспортні операції, то згідно порядку заповнення Реестру потрібно позначати МДП...
Все, вирішила...потрібно подавати...ТАК?
Якщо експортні ВМД в паперовому варіанті - то позначається МДП і подаються в податкову їх оригінали
Quote
Tsjofik
Якщо експортні ВМД в паперовому варіанті - то позначається МДП і подаються в податкову їх оригінали
А якщо подати завірені копії?
А потрібно якийсь супровідний лист писати???
в Декларації чітко написано "оригінали". з приводу копій та листа - краще уточнити з Вашим інспектором.

На форумах знайшла таке формулювання супровідного листа, який здається в канцелярію разом з ВМД : "Просимо Вас прийняти оригінал вантажної митної декларації МД-2, що є додатком до Податкової декларації з податку на додану вартість за ... 2014 року, яка подана ТОВ «111» (код ЄДРПОУ 11111111) до органів ДПС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв‘язку .....2014 року та зареєстрована за №....."
Quote
Tsjofik
в Декларації чітко написано "оригінали". з приводу копій та листа - краще уточнити з Вашим інспектором.

На форумах знайшла таке формулювання супровідного листа, який здається в канцелярію разом з ВМД : "Просимо Вас прийняти оригінал вантажної митної декларації МД-2, що є додатком до Податкової декларації з податку на додану вартість за ... 2014 року, яка подана ТОВ «111» (код ЄДРПОУ 11111111) до органів ДПС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв‘язку .....2014 року та зареєстрована за №....."

Дуже Вам дякую!
Всегда подавали в налоговую оригиналы ГТД. с января перешли на электронное декларирование. Позвонила инспектору в налоговую, она сказала что подавать необходимо копии электронных ГТД. оригиналы им уже не нужны.

всегда и все общение с налоговой всегда только через письма с подписью ГНИ о получении. smiling smiley

Ще одне запитання...миниця повинна видавати 2 оригінали МД?що ж тоді мені залишиься,якщо я один віднесу в ДПІ???
В якій нормативкі вказано що потрібно подавати оригінали ВМД до ДПІ?
потрібно якось клієнту пояснити....sad smiley
Згідно з п.18 розділу ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 року № 678 [zakon4.rada.gov.ua]

"....18. У разі наявності операцій з вивезення товарів за межі митної території України (заповнення рядка 2.1 декларації) до декларації додаються оригінали митних декларацій (примірники декларанта).

Платники, які подають податкову звітність в електронному вигляді, оригінали митних декларацій (примірників декларанта) подають окремо у порядку, визначеному для подання податкової звітності у паперовому вигляді.

У разі якщо митне оформлення товарів, вивезених за межі митної території України, здійснювалося з використанням електронної митної декларації, така електронна митна декларація надається органом державної митної служби органу державної податкової служби в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідно до закону."
ой, вибачте, текст трошки інший - змінились тільки назви установ, а суть - та сама. ось достовірне і чинне формулювання:


"....18. У разі якщо митне оформлення товарів, вивезених за межі митної території України (заповнення рядка 2.1 декларації), здійснювалося не з використанням електронної митної декларації, до декларації додаються оригінали митних декларацій (примірники декларанта).

Платники, які подають податкову звітність в електронному вигляді, оригінали митних декларацій (примірників декларанта) подають окремо у порядку, визначеному для подання податкової звітності у паперовому вигляді.

У разі якщо митне оформлення товарів, вивезених за межі митної території України, здійснювалося з використанням електронної митної декларації, така електронна митна декларація надається контролюючим органом за місцем митного оформлення контролюючому органу за місцем обліку такого платника податків в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідно до закону."
Quote
Kylinichenko
Безмежно Вам вдячна за інформацію!!!!

Лист подається на імя начальника чи інспектора??????
Начальника...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044600000000006