Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Гол.бухгалтер на лікарняному

Відправлено користувачем Мазій 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть, будь ласка, чи можна на час тривалої тимчасової непрацездатності гол.бухгалтера прийняти на роботу іншого бухгалтера?
А рядового в штате нет,чтоб подменить?
Один рядовий бухгалтер, якій вмінили в обов’язки ведення кадрів та облік військовозобов’язаних., та ще й звільнився майстер, який здає мат. звіт рядовому бухгалтеру і вона ще складає його мат. звіт, а начальник виконуєю роботу майстра.


Як на мене,так власнику краще знайти на рядового когось,чим головного міняти,а рядовий хоч в курсі справ чим займається підприємство,і новий рядовий буде під наглядом.А з головним що так все погано?
А як правильно це все оформити, я не розумію!!!
Наказ на рядового,що на час відсутності головного,він виконує обов"язки,а нового рядового приймаєте тимчасово
На скільки мені відомо, то якщо рядовий буде в.о. гол. бухгалтера , то і свої обовязки рядогового також виконує вона.
Також потрібно повідомити податкову про зміну головного бухгалтера (якщо буде наказ про тимчасово в.о.).
І ключі ЕЦП треба оформляти
Підскажіть, будь ласка, чи є якись варіант на час тривалої тимчасової непрацездатності гол.бухгалтера прийняти на роботу іншого бухгалтера?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054299999999999