Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Правильно нарахувати зарплату???

Відправлено користувачем Yulka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!!! Ступила.... Прийнято працівника 21.03.2014. Звільнено 31.03.2014. Оклад - 1400. Я порахувала зарплату їй так : робочих днів 20 , відпрацьовано 7. (1400*7) / 20. Вийшло 490 грн.
Сьогодін мене осінило, що потрібно було 1400/31 *11= 496,77
Як тепер мені виправити? Чи можливий мій перший варіант, порадьте(((
Зарплату Вы посчитали правильно. А вот компенсацию неиспользованного отпуска, если там 1 день набегает, нужно было считать по второму варианту, но 1400/30 за 1 день.
Із зарплатою все ок. Вже легше.
Тобто ще потрібно було нарахувати компенсацію? Я порахувала (11*24) / 355 = 0,74. Це якби 1 день ... Блін як тепер виправити


Ну я же не знаю, как Вы это документально оформили, когда выплатили, как выплатили: через кассу или на карту. Сдали ли отчет... Что же можно посоветовать?
Звіт ще не здала. Виплачували з каси 31 березня. Думала у себе забрати декілька годин відпрацьованих у березні, щоб вийти на цю суму.
можливо потрібно доплатити ще компенсацію, але пошукайте чи її можна платити окремо, а не разом із зарплатою. І коли ви зарплату платили і яким чином???
Зарплату виплатила 31 березня через касу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000307