Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи потрібно сплачувати ЄСВ з суми дектретних???

Відправлено користувачем BuhLesya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Працівниця принесла лікарняний по вагітності і пологах з 13.05.2014 по 15.09.2014, декретні я нарахували, рахунок відкрили, але заяву подамо тільки завтра. Скажіть чи потрібно сплачувати з дикретних ЄСВ??? і якщо так, то коли потрібно до подачі заявки у фонд чи після???
ЕСВ платится 33,2% - платит работодатель и 2%- с декретных. Если Вы подаете заявку в июне, тогда оплатить надо будет до 20.07.
Quote
natulia
ЕСВ платится 33,2% - платит работодатель и 2%- с декретных. Если Вы подаете заявку в июне, тогда оплатить надо будет до 20.07.
Уточню. Если Вы подаете заявку в июне и начисления показываете в июньском отчете, тогда оплата до 20 июля.


Заявка подається в червні, а в звіті за травень мені потрібно відображати суму нарахувань???
Вам же написали - подаете заявку в июне и начисления показываете в июньском отчете
Я бы не отображала в отчете за май. Протокол комиссии у Вас когда составлен? Скорее всего уже в июне. Заявка также подана в июне. Какое тогда основание отображать эти суммы в майском отчете?
підскажіть, а протокол комісії хто складає??? чи подається він разом із заявкою??
у нас отдел кадров делает протокол.

в заявлением подается последняя платежка с оплатой есв.
Але ж у звіті потрібно показати, що працівниця пішла в декрет, тоді у таб. 5 показати і все???? а у таб. 6 нічого??
Quote
BuhLesya
Але ж у звіті потрібно показати, що працівниця пішла в декрет, тоді у таб. 5 показати і все???? а у таб. 6 нічого??
Почему это у таб. 6 нічого ???
Она же пошла в декрет с 13.05, значит, Вы ей еще зарплатку начислите за период с 01.05 по 12.05 включительно.
Тогда в отчете за травень :
в табл. 5 покажете начало больничного по беременности и родам ( категория 5 )
в табл. 6 покажете начисленную зарплату и дни труд. отношений в травне = 31.
А начисление больничного покажете в отчете за червень.
BuhLesya , вверху справа есть кнопочка "шукати". Вводите слово "декрет" или "допомога по вагітності"
тема очень распространенная, читать- не перечитать smiling smiley
Quote
Marina D.
BuhLesya , вверху справа есть кнопочка "шукати". Вводите слово "декрет" или "допомога по вагітності"
тема очень распространенная, читать- не перечитать smiling smiley
Вот, Мариночка, с языка у меня сняли...smiling smiley
И я тоже хотела посоветовать Автору подчитать матчасть...eye rolling smiley
Можно еще у дядьки Гугла спросить, сразу 80% вопросов отпадут !!!smiling smiley
Quote
nikon
Quote
Marina D.
BuhLesya , вверху справа есть кнопочка "шукати". Вводите слово "декрет" или "допомога по вагітності"
тема очень распространенная, читать- не перечитать smiling smiley
Вот, Мариночка, с языка у меня сняли...smiling smiley
И я тоже хотела посоветовать Автору подчитать матчасть...eye rolling smiley
Можно еще у дядьки Гугла спросить, сразу 80% вопросов отпадут !!!smiling smiley
да, начинать надо с матчасти.
иначе при проверке соцстраха будет лажа smiling smiley
Quote
Marina D.
Quote
nikon
Quote
Marina D.
BuhLesya , вверху справа есть кнопочка "шукати". Вводите слово "декрет" или "допомога по вагітності"
тема очень распространенная, читать- не перечитать smiling smiley
Вот, Мариночка, с языка у меня сняли...smiling smiley
И я тоже хотела посоветовать Автору подчитать матчасть...eye rolling smiley
Можно еще у дядьки Гугла спросить, сразу 80% вопросов отпадут !!!smiling smiley
да, начинать надо с матчасти.
иначе при проверке соцстраха будет лажа smiling smiley
Угу !
Правда, мой соцстрах меня о-о-чень лояльно проверял : позвонили, спросили, когда мне удобно пройти проверку в период с ... по ..., перечислили ВСЕ доки, которые захотят проверить !!!Прям так и зказали, типа, запишіть списочок документів для перевірки, аби ми і ви потім не нервували...smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031500000000001