Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова "просить" перекинути рядок 24(декл.ПДВ) на переплату по картці підприємства

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В нас на 24 рядку в декларації ПДВ є певна сума. Податкова "просить" щоб ми погодилися, що 24 рядок буде перекинуто на переплату по картці підприємства, щось говорили про відомість чи додаток Б2, правда нічого товком не зрозумів, що то за Б2.

Можливо хтось з цим зустрічався і що то за фокуси податкової???
Мабуть, мався на увазі додаток Д2.

Будь-які прохання податкової можуть вилізти вам боком, в тому числі і таке.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Будь-які прохання податкової можуть вилізти вам боком, в тому числі і таке.

Я теж таке підозрюю, але в чому тут хитрий задум???

Кажуть, що якщо виникне сума до сплати, то в декларації показуємо, але не сплачуємо, буде зменшуватися сума переплати на картці підприємства...


Якшо ви не плануєте відшкодовувати ту переплату на р/р,
то нічого страшного в тому нема... Єдине ви повинні п
роаналізувати, чи вся сума в 24 рядку вже сплачена
постачальникам...
Коли не вся - у вас є гарна відмазка від цієї "пропозиції"...
Несплачені постачальникам суми, враховані в ПК - неможна
відносити в 23 рядок...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Єдине ви повинні проаналізувати, чи вся сума в 24 рядку вже сплачена
постачальникам...

Про це мене спитали першим ділом...

Quote
Шустрик

Коли не вся - у вас є гарна відмазка від цієї "пропозиції"...
Несплачені постачальникам суми, враховані в ПК - неможна
відносити в 23 рядок...

Про 23 рядок мова не йшла, я так зрозумів, що сьогоднішній 24рядок взагалі забирається і виникає на картці підприємства, як вони кажуть: "як переплата живими грошима", тобто сьогоднішній мінус взагалі в декларації не відображається....

Чи може я щось не так зрозумів???
24строка не отражается на лицевом счету как переплата! единственный способ - подать уточненки и перекинуть сумму из 24-й в 23-ю строку - на бюдж.возмещение. Только не забудьте, что при этом к вам придет проверка (которая, как вариант, снимет это БВ!)
Quote
Виктория-3
...Только не забудьте, что при этом к вам придет проверка (которая, как вариант, снимет это БВ!)

навіть, якщо буде рядок 23.2 (у зменьшення под. зобов’язань з ПДВ наступних звітних періодів) теж перевірка буде????
Quote
Oleg_s
Quote
Виктория-3
...Только не забудьте, что при этом к вам придет проверка (которая, как вариант, снимет это БВ!)

навіть, якщо буде рядок 23.2 (у зменьшення под. зобов’язань з ПДВ наступних звітних періодів) теж перевірка буде????

будь-яке БВ передбачає перевірку :=) - але чого її боятися...?

Если сумма НДС до 100,0 тыс.грн. проверки не будет, они закрывают внутренним актом, а если больше, то попросят принести копии налоговых накладных.
Quote
Buhgalter2012
Если сумма НДС до 100,0 тыс.грн. проверки не будет, они закрывают внутренним актом, а если больше, то попросят принести копии налоговых накладных.

А якщо ПДВ-150тис. і в основному митні декларації????
Так чего Вы переживаете? Подвезете им налоговые накладные и сделаете копии ГТД (я вообще по факсу им отправляла), они составят акт, 24 строку нужно показать в любом случае + Д2, Д3, НДС будет на лицевом счету, в течении года нужно его использовать, это не "хитрый задум", Вы обязаны подать на бюджетное возмещение, не вздумайте вести НДС в текущих декларациях, как неоплаченную часть.
Quote
Buhgalter2012
Так чего Вы переживаете? Подвезете им налоговые накладные и сделаете копии ГТД (я вообще по факсу им отправляла), они составят акт, 24 строку нужно показать в любом случае + Д2, Д3, НДС будет на лицевом счету, в течении года нужно его использовать, это не "хитрый задум"

Наш іспектор каже, шо підвезти податкові не получиться, тільки виїздна перевірка.... А якщо за рік не використаємо, то що буде з переплатою???


Quote
Buhgalter2012
Вы обязаны подать на бюджетное возмещение, не вздумайте вести НДС в текущих декларациях, как неоплаченную часть.

Розшифруйте будь-ласка, а то шось не дуже про що мова...
1.Выездной проверки не будет 100% (но у меня Киев), было возмещение в течении года в прошлом году, до 100 тыс.- даже не звонили, сами все оформляли. Если за год не используете, переплата списуется с лицевого счета (где-то в НК я находила) - это самое важное.
2.Можно вести НДС в 24 строчке и в Д2 - показывать как фактически неоплаченный, это чтобы не светиться с бюджетным возмещением и проверкой.
"В нас на 24 рядку в декларації ПДВ є певна сума. Податкова "просить" щоб ми погодилися, що 24 рядок буде перекинуто на переплату по картці підприємства" - они боятся что Вы перекинете на расчетный счет.
А чего Вы так боитесь бюджетное возмещение?
Quote
Buhgalter2012
1.Выездной проверки не будет 100% (но у меня Киев), было возмещение в течении года в прошлом году, до 100 тыс.- даже не звонили, сами все оформляли. .
Це конкретно Ваш випадок, не треба вводити людей в оману. Може бути і виїзна і невиїзна. Так як я зрозуміла автору пропонують вийти на виїзну перевірку 24 рядка - при оплаченому ПК - через ППР форми В2 закинуть на особивий.

Quote
Buhgalter2012
Если за год не используете, переплата списуется с лицевого счета (где-то в НК я находила) - это самое важное
Не правда, немає такого в ПКУ. 3 роки.
Ідуть до нас на перевірку по 24 рядку.Що крім ПДВ ще можуть зачепити???
А нам звонили и просили ни в 24, ни в 23 ничего не ставить, а только в 22
Знаєте що шановні бухгалтера ви їм пообіцяйте що до кінця року закриєте 24 рядок зобовязаннями (але потрібно показувати позитивну динаміку зменшення 24 рядка), тоді податкавці трішки заспокояться, а можливо і взагалі забудуть.
Уся суть в тому що цей такий ненависний для податківців рядок 24 мозолить очі славному МІНЗДОХУ і так з верхівки айсбергу опускається наказ до рядового інспектора який у свою чергу тероризує нас бухгалтерів.
А по темі якщо в впевнені в точності суми яку будете переносити в 23 рядок то сміло переносьте.
Але я б не рекомендував пройшов недавно усю цю перепетію і як ФАКТ скажу сума повинна бути підтверджена податковою лише тоді можна спокійно продовжувати працювати.
Вот приходил к нам на прошлой неделе с проверкой зам. начальника там какого-то. Киев, Соломенский р-н.Красивый, вежливый, благоухает! Посидел часок, НН полистал. Робко спросил дира насчет "вестника". Ну нам не надо. Приехал через день, такой-же красивый и вежливый. Привез справку что все Ок. Та пусть еще приезжаетsmiling smiley Кстати, проверка не первая по БВ и всегда со справкой. Так что, если нет явных косяков при ведении учета, то проверки бояться нечего.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00074799999999997