Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зміна прізвища та звіт ЄСВ

Відправлено користувачем 25020 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Виникло декілька проблеми при здачі звіту по ЄСВ.
1) В звіті за травень перехідні відпускні відображені 2 рядками (за травень та за червень), але з помилковим кодом нарахувань 1, замість-10 (відпускні).
2) 27.06.2014 бухгалтер (єдиний) змінив паспорт та ідент. код за іншим прізвищем. Ключі до медок на нове прізвище не зроблені. У звіті по ЄСВ за червень зміна прізвища не зазначена.
По першому питанні більш схильна нічого не виправляти так як сума нарахувань і утримань вірна. Чи все таки треба робити скасовуючу та початкову по додатку 6. Якщо я вірно розумію це треба відкрити звіт за травень , стати на таблицю 6 і створити скасовуючу і початкову. в скасовуючій повторити рядки які виправляються зданого звіту, в початковій внести ті ж рядки тільки з типом нарахувань -10.
По другому питанні. Скопіюю звіт за червень 2014р. в таблиці 5 - дата припинення - "26", підстава припинення виберу "інше", та 27 -прийняття, зазначу нове прізвище. В таблиці 6 розбити нарахування та утримання відповідно до кількості днів перебування за одним та другим прізвищем. Правда, я не зовсім розумію як правильно занести нове прізвище співробітника та нові паспортні дані в медок. Програма ругається, пише що є вже людина з таким ідент. кодом.
Якщо я в довіднику зміню дані про бухгалтера чи зможу використовувати попередні ключі, чи , може програма буде ругатись, що такий працівник звільнений.

Будь-ласка допоможіть. ДЯКУЮ.


Велике Вам ДЯКУЮ. Буду читати та розбиратись.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301