Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

срок по налоговым накладным 365 дней! есть варианты включения?

Відправлено користувачем bonyblu 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
У меня есть налоговые, которые я не включила. а 365 дней прошло. можно ли откорректировать к примеру февраль 2011 г. (накладная февраль 2011 г.) и туда включить. или прошло 365 дней - не включила - пиши пропало...?
думаю, пропало

а почему вы вчера не включили НН за февраль 2011г. в декларацию за февраль 2012г.?
это ж был тот самый последний шанс
Quote
Виктория-3
думаю, пропало

а почему вы вчера не включили НН за февраль 2011г. в декларацию за февраль 2012г.?
это ж был тот самый последний шанс

бывают в жизни огорченья! протупила...thumbs down хоть суммы маленькие...а все равно жалкоsmoking smiley


но по большому счету, меня интересует сама суть - если прошло 365 дней, то корректировка к деке месяца, в котором выписана налог накл не поможет...?
вчера уже поздно.
надо было подавать уточненку в феврале до 29.02.2012
при условии, что нн была не ранее 29.02.2012
ведь по НКУ ровно 365 дней на использование НК.
мое мнение что 365 дней касается если через отчетную декларацию проводить нн стр. 10.1, а если через уточненку , то есть 1095 дней.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
мое мнение что 365 дней касается если через отчетную декларацию проводить нн стр. 10.1, а если через уточненку , то есть 1095 дней.

Вы меня правильно поняли! и я том же! вот мне и интересно - уточненка прокатит к таким накладным!?наверное, задам сейчас в консультацию на сайт ГНАУ!
Тоже интересно, сообщите, когда ответят!
Получила ответ! Как всегда ГНАУ отвечают так, как студенты на экзамене в институте - до сути сложно докопаться, рассказали все, что знали! Выкладываю формулировку своего вопроса и их ответ! Почитайте и жду Ваши соображения... Но я, если честно, для себя не разъяснила ситуацию. В ответе то, что я и так знаю...(((

Мой вопрос -
Якщо з дати оформлення податкової накладної пройшло 365 днів, а її помилково не включено до податкового кредиту (хоча отримано було вчасно), чи можна таку податкову накладну включити до того періоду, в якому вона була виписана та отримана, через Уточнюючий розрахунок? Чи вважати таку податкову накладну недійсною?

Их ответ -
Виходячи із суті отриманого листа вважаємо, що Ваше запитання стосується наступного, а саме:
Яке загальне правило формування податкового кредиту на підставі податкової накладної як документа податкового обліку? (категорія 130, підкатегорія 130.18)
Уніфікована відповідь з Єдиної бази податкових знань:
Узагальнюючою податковою консультацією щодо окремих питань відображення у податковому обліку з податку на додану вартість звітного періоду податкових накладних, виписаних у попередніх періодах, та формування на їх підставі податкового кредиту, затвердженою наказом ДПС України від 16.02.12 №127, визначено, що податкова накладна, яка була виписана в звітному періоді, у цьому ж звітному періоді повинна бути отримана платником податку та у цьому ж звітному періоді повинна бути включена ним до реєстру отриманих податкових накладних, та, відповідно, повинна бути в цьому ж звітному періоді відображена в податковій звітності платника податку.
Якщо така податкова накладна згідно з даними податкового обліку платника була включена до реєстру отриманих податкових накладних цього звітного періоду, але з будь-яких причин не була відображена в податковій звітності за цей період, вона може бути відображена в податковій звітності платника податку в наступних звітних періодах, в тому числі і в складі податкового кредиту (за умови дотримання інших вимог щодо формування податкового кредиту), шляхом подання уточнюючого розрахунку за той звітний період, в якому вона була включена до реєстру отриманих податкових накладних та помилково не включена до податкової звітності.
Податкова накладна, яка отримана у періодах, наступних за періодом, в якому її виписано, включається до реєстру отриманих податкових накладних та до податкової декларації в тому звітному періоді, на який припадає дата отримання податкової накладної. В цьому випадку уточнюючий розрахунок не складається.


У яких випадках може бути сформований податковий кредит на підставі податкових накладних, які виписані у податкових періодах, що передує звітному? (категорія 130, підкатегорія 130.18)
Уніфікована відповідь з Єдиної бази податкових знань:
Узагальнюючою податковою консультацією щодо окремих питань відображення у податковому обліку з податку на додану вартість звітного періоду податкових накладних, виписаних у попередніх періодах, та формування на їх підставі податкового кредиту, затвердженою наказом ДПС України від 16.02.12 №127, визначено, що з дати набрання чинності Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями платник податку має право сформувати податковий кредит звітного періоду, на підставі податкових накладних, які взяті на облік у поточному звітному періоді, але виписані у податкових періодах, що передує звітному, в таких випадках:
1. Податкові накладні, взяті на облік у звітному періоді, з дати виписки яких не минуло 365 календарних днів (тобто, до реєстру отриманих податкових накладних за травень 2011 року могли бути включені податкові накладні, виписані продавцем не раніше травня 2010 року; до реєстру отриманих податкових накладних за березень 2012 року відповідно можуть бути включені податкові накладні, виписані продавцем не раніше березня 2011 року) — загальне правило;
2. Податкові накладні, отримані протягом 60 календарних днів з дати списання коштів з банківського рахунка платника податку, незалежно від дати отримання від постачальника товарів/послуг, але з урахуванням строків давності, — для платників, які застосовують касовий метод;
3. Податкові накладні, отримані при одержанні права власності на заставне майно з метою подальшого продажу, — якщо у звітному періоді відбувся продаж такого майна, — для банківських установ.
В таких випадках не вимагається документального підтвердження причин отримання податкових накладних у періодах, наступних за періодом, в якому вони були виписані, а суми податку відображаються у реєстрі отриманих податкових накладних поточного звітного періоду та у складі податкового кредиту звітного періоду (рядок 10.1 декларації).
Такі ж правила з дати набрання чинності Кодексом застосовуються і до розрахунків коригування до податкових накладних, на підставі яких здійснюється коригування податкового кредиту
Якщо, виходячи з отриманої відповіді, у Вас виникли додаткові запитання, рекомендуємо зателефонувати до Інформаційно-довідкового департаменту
державної податкової служби.

Завжди раді допомогти.

Інформаційно-довідковий департамент
державної податкової служби
а как насчет того что ошибка было допущена до вступления в силу НКУ. и срок 365 дней никто не отменял.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
а как насчет того что ошибка было допущена до вступления в силу НКУ. и срок 365 дней никто не отменял.

это да! если у кого есть такая ситуация, то это аргумент! но примут ли его...А если уже после вступления НКУ , т.е. налоговые датой 2011 год...То в письме так и не разъяснили.
Сказали отдельно про срок
"Податкові накладні, взяті на облік у звітному періоді, з дати виписки яких не минуло 365 календарних днів (тобто, до реєстру отриманих податкових накладних за травень 2011 року могли бути включені податкові накладні, виписані продавцем не раніше травня 2010 року; до реєстру отриманих податкових накладних за березень 2012 року відповідно можуть бути включені податкові накладні, виписані продавцем не раніше березня 2011 року) — загальне правило;"
и сказали про уточненку
"Якщо така податкова накладна згідно з даними податкового обліку платника була включена до реєстру отриманих податкових накладних цього звітного періоду, але з будь-яких причин не була відображена в податковій звітності за цей період, вона може бути відображена в податковій звітності платника податку в наступних звітних періодах, в тому числі і в складі податкового кредиту (за умови дотримання інших вимог щодо формування податкового кредиту), шляхом подання уточнюючого розрахунку за той звітний період, в якому вона була включена до реєстру отриманих податкових накладних та помилково не включена до податкової звітності."
А вот можно ли подать уточненку по накладной, если прошло 365 дней ничего не сказали...confused smiley
А подайте уточнюючу деку за 02.2012, куди
включите свою забуту податкову.
Я була вчора в ДПІ з подібним запитанням,
то мені сказали що між датою виписки і датою
отримання, яку ви поставите в реєстрі не повинно
бути більше 365 днів.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Совсем запуталась. Скажите, если налоговая накладная,скажем за декабрь 2011 года пришла тольтко сейчас, я могу включить ее в декларацию обычным путем или только через уточненку?
Quote
meg
Совсем запуталась. Скажите, если налоговая накладная,скажем за декабрь 2011 года пришла тольтко сейчас, я могу включить ее в декларацию обычным путем или только через уточненку?
Декабрь 2011 г. - это вообще не вопрос - можете! в этой теме поднят немного другой вопрос!
Quote
Шустрик
А подайте уточнюючу деку за 02.2012, куди
включите свою забуту податкову.
+1
вы соблюдаете а) 365 дней - то есть включили в реестр февраля 2012 года, имеете право
б) забыли ее внести в отчетность! уточненка в помощь)
Quote
RAT
Quote
Шустрик
А подайте уточнюючу деку за 02.2012, куди
включите свою забуту податкову.
+1
вы соблюдаете а) 365 дней - то есть включили в реестр февраля 2012 года, имеете право
б) забыли ее внести в отчетность! уточненка в помощь)

Вот я и говорю - можно ли пойти след. путем:
напр. накладная январь 2011 г., деку делаем за март 2012 г. Срок 365 дней прошел и значит в март 2012 г. эту накладную как позже полученную не впихнешь (слишком поздно получена)))). По сути когда сдавали реестр в эл. виде в январе 2011 г. там не засветили эту накладную. Возможен такой вариант - сдать еще раз реестр, написать письмо, что из-за сбоев...ля-ля.. в реестре не учтена... И теперь сдать уточненку к деке января 2011 г.??? Потому
От про такий варіант не скажу. Але думаю не пройде.
Як же поміняти реєстр за січень?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
тогда выходит, что по таким налоговым накладным потерян кредит без возможности восстановить! у меня то копейки потеряны...а вот у коллеги потеря потерь...((
А спробуйте задати питання в податкову консультацію.
[www.sta.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А спробуйте задати питання в податкову консультацію.
[www.sta.gov.ua]

спасибо за участие, но читайте выше этот подфорум - задавала, выложила сюда же ответ
Ой підзабула вже...............



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
считаю, что без шансов
в НКУ ж четко написано - в теч.365 дней с даты выписки можно включить в НК
т.е. если с даты выписки прошло больше, то включить нельзя никак - ни уточненкой, ни декларацией
если через уточненку, то укладываются в этот срок.
скажите, а если наконец-то удалось получить налоговую накладную выписанную 10,07,2013 г., ее можно еще включать в декларацию за июнь 2014 года, дата отправки реестра будет завтра - 18,07,2014, а в реестре дата получения - 02,06,2014 г.????
Так навіть за липень ще можна...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дата відправки до цього не має відношення ...
365 днів збігають 09.07.2014... Значить ви навіть
в липень маєте право її влючить...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
влючить=включить



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я в реєстр за Червень 2014р. включила податкову накладну за 07.06.2013р. мені подзвонили з податкової що б я зняла її з податкового кредиту , доплатила ПДВ, штраф,пеню ((((. як так? а як же 365 днів? мені сказали що я її могла включити в звітність за травень confused smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043200000000004